- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu te deranjeaza am si eu o intrebare chiar doua cat a costat filtrul si daca se simte ceva putere in plus la motor?

    Comment


    • Narcisuc filtrul K&N a fost primit cadou de la tata socru'' din state, acolo costa cam 30-35 $, la noi am vazut ca variaza intre 210-260 ! ! ! Cat despre putere nu cred, e mai precisa, mai zvelta, nu mai tremura asa rau, si o schimbare se simte pana in 3000, oricum il am de 2 zile pe masina si n-am mers decat in bucuresti pe 32 de grade, foarte cald si aglomerat !!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • a nu lucrez acolo!o ciorba de burta de legume alea alea.o masa de craciun chestii d-astea.lucrez prin zona si na.......
        acu treb sa sudez si eu un vaporizator sau sa cumpar unu sh ptr un coleg de scarbici ca pierde freonu.s-o gasi doar asta ca a fost azi la service cu ea si cica se schimba tot ansamblu si nu costa decat 20 de mil fara manopera.inca vreo zece manopera si uita asa distractie scumpa.

        Comment


        • vecine nu ai montat oglinzile de duster?
          ca vroiam sa vad si eu cum arata cu ele montate pe masina
          Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

          Comment


          • Tata socru nu se baga sa faca un colet cu mai multe filtre la pretul ala?! poate se gasesc mai multi doritori pe forum
            My ride

            Comment


            • N-am montat vecine oglinzile, ca am fost lenes .
              Da cred ca saptamana viitoare dupa ce termin cu lupele, ma duc la Nesti sau Meridian, iau sticlele pentru oglinzi si le montez asa slefuite, nevopsita sa vad cum stau, si acolo le las, pana bag masina la vopsit o sa fie under construction si a mea :P !!!
              @Mr Sebi - pai ce sa zic daca are drum in tara cineva de acolo poate ii spun sa aduca cateva bucati si va anunt, deja am cateva cereri de la niste prieteni, e super pretul acolo, fata de 270 ron pe la noi !!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • pai si eu as fi interesat de un filtru la pretul ala. daca se concretizeaza ceva da-mi si mie un PM te rog. merci
                My ride

                Comment


                • ok, sa ma anunti si pe mine dupa ce le montezi ca vreau sa le vad cum arata pe masina, poate imi iau si eu un set.
                  Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                  Comment


                  • Ce-ti mai place pe sintetic...(ieri)
                    Y!M: alexut.style

                    Comment


                    • Da drace, am fost la un fotbal cu baieti, la nesti acolo, ai vazut masina parcata acolo? Cine are ochiul format o vede si pe ploaie !!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Sticle faruri !!!!

                        Aseara, daca timpul de afara nu mi-a permis, m-am apucat in magazia de la serviciu sa vopsesc sticlele de la noile faruri. L-eam facut complet negre,mat, voi lasa doar ornamentul de la lupele morimotto nichelat !!! poze din timpul lucrarii !!!
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • hai cu ele pe masina ! ... lupele au venit ?
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Da lupele Morimoto cu diametrul de 2.8" sunt la mdaniel76, el mi le monteaza si etanseaza, am luat un set de faruri noi aftermarket, pentru a avea sticlele clare si noi. Pe luni- marti cand o sa se usuce bine sticlele se vor si monta !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • asa e cand ciufulesti motanu` la munca, te apuci de tunarit
                              o sa fie fitza`

                              Comment


                              • felicitari pentru alegerea facuta. o sa vezi ca o sa fii foarte multumit de ceea ce face daniel!
                                multa bafta in continuare!
                                Stock is boring...
                                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google