- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a montat si a 2-a plafoniera . Poze maine + cele cu bricheta si cotiera.
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Te asteptam sambata la polivalenta, sa vedem live noutatile

      Comment


      • Vine baiatu' la polivalenta, ca nu prea am mai trecut pe acolo de mult. Munca asta de noapte, ce sa-i faci.
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Modificari utile bv frumosa masina !

          Comment


          • Aprinde si tu farurile noaptea,ca nu e nimeni obligat sa se chiorasca in oglinzi sa te observe...
            sigpic

            Comment


            • hmmmm ...... Ce sa fac si eu, e un obicei mai prost, merg numai cu proiectoarele ca daca aprind farurile nu o sa te mai chinui sa ma vezi , o sa te dai singur la o parte , daca la asta te referi. Respect ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Foarte misto masina iar modificarile sunt facute cu gust!!! Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente!!!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Poze ! ! !

                  Bricheta + plafoniera ==>>>
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Arata oamenilor ca locul din spate pentru scrumiera a fost desfiintat si are acum alta utilitate

                    Comment


                    • Ai cumva doua brichete? Parca asa vad eu din primele 2 poze de mai sus!!! Bravo inca o data ptr masina...
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • Da lucialina am 2 brichete si 2 plafoniere, pentru asta am postat pozele de mai sus. Merci pentru apreciere .
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Superba masina!Auzi de unde ai luat dopurile alea pentru prinderea covoraselor ,am si eu covorase textile si ma incomodeaza k se tot duc in fata si e nasol la apasatul ambreiajului

                          Comment


                          • Foarte frumoasa masina.Cam cat tea costat baghetele nichelate de la geamuri? Caut de mult dar nu gasesc... E gri comete culoarea?

                            Comment


                            • Si eu vreau baghete de aluminiu ,zi-ne si noua P.Culoarea e verde cameleon ,asa zice el
                              Last edited by tTrust; 22 October 2008, 19:31.

                              Comment


                              • Multumesc baieti pentru laude . Si acum sa va raspund :
                                1) Dopurile le-am luat din renumitul AutoVit din bucuresti si au costat 10 lei
                                2) Baghetele nichelate tot de acolo si au fost 60 lei
                                3) Culoarea e verde cameleon (asa scrie la dacia :P)
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google