Loganul Meu 1.5 DCI "HD 67 AVA"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pai jantele sunt pe 15" si cauciucurile sunt 195/60/r15 de iarna,cand cumpar de vara cumpar ceva cu talonu mai mic,pana atunci iau si un kir de suspensie,de asta am cerut ajutoru vostru

    Comment


    • #17
      Am mai gasit ceva poze pe calculator de cand am antifonat usile cu SILENT COAT.
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Stai cumva prin micro in zona unde era tridentul? Mi se pare cunoscuta masina! Foarte frumoasa, s-a meritat antifonarea e ceva de capul lu SILENT COAT?

        Comment


        • #19
          da,stau pe minerului langa trident,pai se merita antifonarea daca ai ceva bun pe fata,un sistem de preferat,se simte diferenta

          Comment


          • #20
            La primavara vreau sa iau si eu sa imi fac usile si fata si spate! Cat material ai folosit si cat te-a costat? Ai pus si in usile din spate?

            Comment


            • #21
              Tinand cont ca am un sistem pe usile de fata,doar acestea le-am insonorizat,iti trebuie aproximativ 1m2 pentru o usa,deci 2m2,dar mai ai nevoie si de niste buretele care sa il pui in spate la boxe,eu am cumparat asa :

              - Silent Coat Starter Pack care are 4 coli de antifon (cam 0.4 mp), 1 coala de burete cu celule inchise si 1 coala de burete cu celule deschise profilat(in caz ca folosesti inele MDF-PAL). Pretul este de 65 RON

              -Iar pana la 2m2 de cat aveam nevoie sa antofonez totul,am cumparat de la cineva care vindea cu 10 ron o foaie,in consecinta am mai cumparat inca 12 foi,adik 1,2m2.

              In total am iesit cu 250 ron materialu,plus transportu inca 50 ron,300 ron si asta ca mi-am insonorizat singur,pt ca manopera este undeva la 150 ron pt doua usi.

              Comment


              • #22
                Am achizitionat arcuri H&R,multumesc tuturor care m-au ajutat si mau sfatuit ! ,finala toba de inox (pt design),urmeaza sa le montez zilele ce vin.Urmeaza ledurile din bord,consola,xenoane si o resoftare,cat de curand ! plus poze

                P.S. Plus niste faruri street storm cu angels eyes pe negru mat care ajung maine.

                Comment


                • #23
                  Arata bine masina, dar lipseste ceva pe parasolar

                  Comment


                  • #24
                    Ce bine zici Nasule ''Stickeru cu LOGAN CLUB DEVA''
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      da baieti,il pun cu mare placere,daca imi faceti rost de unu

                      Comment


                      • #26
                        Daca o sa vi la intilniri o sa ai
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          vin cu mare placere,mi-am lasat datele la noi pe forum!

                          Comment


                          • #28
                            Ieri am avut timp si am montat arcurile pe masina,farurile street storm cu xenoane,am intalnit cateva dificultati,farurile au ledurile de la angel eyes arse,trebe schimbate,pana atunci merg doar cu xenoane fara angel
                            Astazi se merge si la spalatorie si revin cu niste poze.Intre timp am mai facut si o resoftare plus ledurile din bord si consola.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google