DeLuXe CT 61 GAM'u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu fi ironic..stiu mai bine ca tine ce are deluxe si sunt g5..aceasi generatie, diferenta de furnizor fata de ce ai aratat tu
    sigpic

    Comment


    • chiar acum l.am sunat pe cassilo, ce am eu, la fel si deluxe sunt g3 cu ornamentele schimbate!
      ps: scuze, dar n.am gasit alta poza
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Atatea g`uri. Singura diferenta e ornamentu ala si inelu de angel ca e mai mare

        Comment


        • asta ziceam si eu mishule..
          sigpic

          Comment


          • e si sticla mai mare cu 1 cm in diametru si mai si scrie pe lupa, in fine, asta e o discutie de cine are pl mai mare ca cine ... va rog sa va contraziceti pe alt topic ... aici nu e piata
            Last edited by DeLuXe; 9 January 2012, 16:56.
            sigpicMy ride

            Comment


            • salut..urata treaba..cum s-a intamplat si spor la reparat..

              Comment


              • ce facusi bre? :|
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • se face ... lupa este ok ?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Originally posted by matheo66c View Post
                    ce facusi bre? :|
                    a ciocnit oo-le de paste.

                    Comment


                    • De lupa cred ca nu ii mai arde lui acum.Lonjeronul cum e?Sper sa nu fie foarte grav.O aripa,far,capota si bara s-ar rezolva imediat.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • ambele aripi, far, capoa, bara, aripa, armatura, panou fata fulie alternator, curea, rola + distributia ca tot o demontez ... pare si suportul rolelor(pompele, compresorul, alternatorul) putin stramb ... sper sa mi se para dar cureaua a sarit lateral si s-au rupt bucati din ea

                        lonjeronul e ok, cadrul la fel ... nu a fost impact jos, ci sus, eu fiind mic si jos, masina pereche era jeep ...

                        farul s-a facut tandari ... bucatele bucatele bucatele, lupa e ok, insa s-a rupt prinderea sticlei pe cadrul cu angel ... incerc sa o repar
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • Vorba vine,bine ca nu e lonjeronul mutat de la locu lui.Spor la reparatii!!!O faci pe casco sau a fost vina jeepului si faci pe asigurarea lui?
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • imi pare rau pentru masina ta sper ca tu esti bine si o sa o rezolvi repede.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Eu zic ca tot raul spre bine. Faci admisie directa de aer pe acolo. Pui una bucata palnie mare sa vezi ce fuge trotineta dupa aia :P
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google