B 34 Acp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ady trebuie sa schimbi numele topicului, ca al masini l-ai schimbat ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Mai Viorel, in continuare o stie lumea de B 34 ACP nu de B 178 ADY. O sa-l las asa deocamdata ...
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • sal frumosa masina ...multi km fara probleme....ce nu-mi place la masina...eleronu ala...care a mai sarit si vopseaua...si nr ala de inmatriculare de pe fata...dc l-ai prins in atatea surubele???il lua vantu???arata urat...in rest e super masina...bafta

        Comment


        • multumesc pentru informatii adi
          sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

          Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

          Comment


          • Originally posted by azaburi View Post
            sal frumosa masina ...multi km fara probleme....ce nu-mi place la masina...eleronu ala...care a mai sarit si vopseaua...si nr ala de inmatriculare de pe fata...dc l-ai prins in atatea surubele???il lua vantu???arata urat...in rest e super masina...bafta
            La eleron a sarit fibra cu totul cand m-a busit ala cu Ford-ul Transit si nu am gasit unul la fel, iar numarul de pe fata avea prostul obicei de a ramane in baltile din pasajele Bucurestiului. Uite ca la asta nu m-am gandit ... ca cele doua holtzsuruburi dau naspa in poza. Masina ta care e ? M-ai facut curios ....
            sigpic
            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

            Comment


            • ady ai de dat nu miel de paste, victor, nu viorel :P ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Miiii si milioane de scuze Victore , tocmai vorbisem cu nevasta-mea ca vine fratele ei (Viorel) in Bucuresti cand noi suntem la Rasnov si d-aia te-am botezat. Dau o bere acolo, asa ca de la nas la fin . Toate cele bune si scuze inca o data !
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • ady_p: eu nu am logan...am o dacie 1310..din 89 anu asta in vara vreau sa imi iau golan....daca te-ai suparat pentru comentariu....scuze......

                  Comment


                  • Stai linistit, nu-s suparacios, dar trebuie sa ma intelegi ca cele doua surubele erau ultimul lucru pentru care ma asteptam sa fiu criticat . Dupa ce pierzi 3 numere fata si platesti tot atatea amenzi, (n-am sa inteleg niciodata de ce trebuie sa fii amendat daca esti cinstit si spui ca l-ai pierdut, am aflat mai tarziu ca daca-l declari furat nu mai iei amenda ...), crede-ma ca-ti vine sa pui si 8 suruburi, nu doar doua. In rest, numai de bine, bafta la achizitionarea masinii dorite !
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • De sambata, jucarele noi pe masina. Abia astept sa le vad pe masina. Mormanul de piese e mult mai mare si toate de calitate, dar n-am avut cum sa le iau din porbagaj. Revin cu poze si impresii de la montaj si de cum se comporta masina sambata.
                      Merci de ajutor Dsign & Soran.
                      Attached Files
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • Frumoase achizitii. Cat te-au dus amortizoarele ?
                        Y!M: alexut.style

                        Comment


                        • 1330 RON. Per total, cu tot mormanul de piese luate de la baieti, am facut o economie de vreo 550 RON fata de Dacia. E vorba de bieletele de bara stabilizatoare, capetele de bara, bieleta anticuplu, bucsi de bara stabilizatoare. Unele le am rupte, altele nu mai tin mult, amortizoarele spate sunt scurse ... era cazul de bagat bani.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • bravo Adi, ai facut ceva investitie .
                            sa ne spui pareri despre amortizoare.

                            Comment


                            • Originally posted by 191ZUZ View Post
                              Frumoase achizitii. Cat te-au dus amortizoarele ?
                              Nu stiu exact daca ti-am dat raspunsul ce-l vroiai, e cam ambigua intrebarea. Pretul ti l-am zis mai sus, 1330 RON, iar ca numar de kilometri, masina are acum 111.000 km .
                              @CataFOF, numai maine nu-i poimaine . Abia astept sa ajung sambata la service sa le montez pe masina.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • Am inteles ady mersi pentru raspuns. Sa ne zici si noua cum se comporta cu arcurile h&r ca dalea am si eu si pe viitor o sa iau si eu amortizoare
                                Y!M: alexut.style

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google