Ag 20 mhy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cosmin masina are motor 1.4 dar am pierdut emblema si nu am gasit decat cu 1.6 daca am geamurile jos se inchid singure la inchiderea masinii dar de pe telecomanda de la alarma pt ca eu am si inchidere centralizata dar nu se inchid geamurile daca o inchid cu inchiderea masinii

    merci domnu' si a ta arata foarte bine low

    cosmin am motor de 1.4 dar am pierdut emblema si nu am gasit decat cu 1.6 ,da daca am geamurile jos si o inchid din telecomanda de la alarma se inchid
    champion merci domnu' si la a ta ii sta bine low

    cosmin masina are motor 1.4 dar am pierdut emblema si nu am gasit decat cu 1.6 daca am geamurile jos se inchid singure la inchiderea masinii dar de pe telecomanda de la alarma pt ca eu am si inchidere centralizata dar nu se inchid geamurile daca o inchid cu inchiderea masinii

    merci domnu' si a ta arata foarte bine low

    cosmin masina are motor 1.4 dar am pierdut emblema si nu am gasit decat cu 1.6 daca am geamurile jos se inchid singure la inchiderea masinii dar de pe telecomanda de la alarma pt ca eu am si inchidere centralizata dar nu se inchid geamurile daca o inchid cu inchiderea masinii

    merci domnu' si a ta arata foarte bine low

    scuze pentru dublu post dar mi s-a blocat calculator si s-a trimis de mai multe ori
    Last edited by 20mhy; 30 December 2011, 11:49. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      arata foarte bine, la niste arcuri sport nu te-ai gandit ? ...
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • #18
        da,auzi un difuzor de aer nu ii pui pe bara din spate.,succes in continuare orcum arat bine masina sa o stapanesti sanatos.

        Comment


        • #19
          vorba lui dany_dny niste arcuri nu-i pui?

          Comment


          • #20
            dany la arcuri sport m-am gandit le am in vedere
            cosmin difuzorul o sa fie primul lucru pe care o sa il pun dar ma gandeam sa ii pun pe bara spate si niste coltare pilot incorporate in bara impreuna cu difuzorul

            Comment


            • #21
              da la aia m-am gandit si eu dar atunci trebuie sa renunti la aparatorile de noroi,bafta.

              Comment


              • #22
                da o sa renunt si asa nu imi plac

                Comment


                • #23
                  daca renunti la ele atunci o sa iti stropeasca pe spoilar,eu de aia nu im pun mai bine im tin aparatorile.

                  Comment


                  • #24
                    o poza cu ceasurile de bord cu ledurile schimbate
                    Attached Files
                    Last edited by 20mhy; 22 February 2012, 23:54.

                    Comment


                    • #25
                      ceasurile sunt crima! cum ai facut iluminarea sa se vada rosu la kilometraj>?

                      Comment


                      • #26
                        Imi place combinatia de la ceasuri !

                        singurul lucru este ca mi se par a fii foarte puternci martorii de la faruri si proiectoare
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #27
                          Foarte frumoasa combinatia la kilometraj! Like!

                          Comment


                          • #28
                            Foarte reusit bordul!
                            Bafta in continuare!
                            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                            Comment


                            • #29
                              gabitzu_boss pentru iluminarea rosie de la kilomtraj au fost colorate spatiile rosii pe spatele serigrafiei
                              Dany_DNY in realitate martorii de la faruri si proiectoare nu sunt puternici se vad asa doar in fotografie ,martorii sunt de aceeasi intensitate nu se observa diferente
                              Narcisuc20 multumesc
                              Manolo KSJ merci bafta si tie la tot ce ti-ai propus !

                              Comment


                              • #30
                                frumoasa masina imi place cum arata ceasurile:x pe fata nu ai ionizat geamurile?
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google