Logan Din Satu Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Din Satu Mare

    Salutare tuturor...............
    Va prezint golanul meu 1.4 mpi
    Modificari:
    filtru sport
    arcuri sport Weitec
    jante sport, gume pe fata 195/50/15 pe spate 205/55/15
    stopuri schimbate
    pleoape
    antena schimbata
    tips pe toba
    Muzica : HU Alpine9812rb , boxe fata + woofer jbl , statie magnat
    Mai am multe planuri, astept parerile voastre
    Pun ceva poze si 2 filmuletze...
    Attached Files

  • #2
    Bine ai venit in club... sa-l stapanesti sanatos si la cat mai multi km fara incidente

    Comment


    • #3
      Frumoss...arata bine preferance-ul ( daca nu ma insel) ... frumoase jante .....sa o flosesti sanatos ....ce planuri de viitor mai ai pt ea ?

      Era sa uit ...BUN VENIT PE LOGANCLUB
      sigpic

      Comment


      • #4
        Mersi mult...
        Da este preferance am uitat sa specific...........
        In viitor vreau sa pun folii pe geamuri si pe stalpurile de la usi,angel eyes cu fundal negru, sa innegresc putin stopurile, eleron de la zender sau pilot, eventual un flashtuning si o finala sport

        Comment


        • #5
          Salut si bine ai venit pe forum.
          jantele's bestiale. pleoapele au luciu, vopsestele negru mat si ai putea da jos bagheta cromata de pe calandru.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Sa o stapanesti sanatos!
            Foaia de pe cutia cu sigurante si relee, din motor, ce cauta acolo? Au lipit-o cei din service?
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              Hristos a Inviat ! Masina arata super "tare" tuning finut si jantele alea...nu ai cum sa nu le lauzi multi km alaturi de " Rik "
              1.6 mpi cu un strop de redbull
              Respect pentru ca imi pasa

              Comment


              • #8
                Bine ai venit printre noi ! Imi plac jantele tale,nu vrei sa facem schimb ?
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #9


                  Multumesc tuturor..........
                  @crististreulea... da sunt cu luciu, cred ca le voi vopsi, cum pot sa dau jos bagheta aceea cromata?
                  @andrei....da cei de la service au lipit-o acolo
                  @florin.vlad...mersi mult sper sa am multi km alaturi de masinutza
                  @dan.gutu... mersi , nu fac schimb , imi plac foarte mut ale mele:-p

                  Comment


                  • #10
                    Bine ai venit pe forum, frumoasa masinuta si tot ce ai pus pe ea!
                    PS:jantele acelea le stiu de undeva , au fost a le lui dani aka.evolution!
                    sunt frumoase!Sa ai parte de ele
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Eu mi-am vopsit pleoapele cu negru mat. calandrul e negru mat, deci nu are ce cauta acel luciu acolo.
                      bageta are vreo 8 picioruse de prindere. sint pur si simplu bucati de metal care se indoaie pe interior dupa pozitionare.
                      iti trebuie acces din interiorul calandrului. eu am pus alta bara si n-am mai montat acea bagheta, deci foarte usor.
                      posibil sa ai acces daca desfaci cele 4 suruburi de prindere de sub capota.
                      Last edited by crististreulea; 2 May 2008, 11:49.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by spark88 View Post

                        In viitor vreau sa pun folii pe geamuri si pe stalpurile de la usi,angel eyes cu fundal negru, sa innegresc putin stopurile, eleron de la zender sau pilot, eventual un flashtuning si o finala sport


                        Multe planuri de viitor, putine care sa-ti foloseasca. O luam pe rind:

                        Folii pe geamuri si pe stilpuri : geamurile innegrite au devenit o moda periculoasa printre "tunerii" romani. Daca o masina n-are geamuri afumate, nu-i frumoasa. Cu banii de folie ai putea sa cumperi niste placute de frina ca lumea.

                        Angel eyes cu fundal negru : o multime de bani aruncati pe niste faruri care nu vad bine. Asta doar ca sa te klaude lumea pe forum ca ai "investit". Mai bine "investesti" intr-o instalatie xenon de calitate si un reglaj de faruri profesional. Dar ce sa-i faci, daca nu ai eingel aiz nu mai esti idol pe strazi, nu?

                        Stopuri innegrite: aici eu ti-as lua talonul si o data cu el ti-as suspenda carnetul pe 3 luni. Ma rog, acum fiecare cu gusturile lui, roaga-te doar sa nu circuli in fata mea cind sunt cu vreo masina de care nu-mi p[asa. Decit sa vopsesti stopurile sau sa le infoliezi, mai bine da banii pe o solutie de geamuri si o piele de caprioara cu care sa stergi stopurile cind se murdaresc. Vei fi vizibil si riscul ca un camion de 40t sa se urce pe tine e mai mic (azi noapte s-a catarat un tir pe o dacie care n-avea stopuri, asta la 5m de mine, era sa intru si eu in ei)

                        eleron de la zender sau pilot : daca tie iti place, pune-ti, dar pune-l bine. Recomand zender original, nu recomand pilot, am unul in garaj de 2 ani, nu l-am montat ca-i turnat strimb

                        flashtuning : un lucru bunicel, grija mare cine-l face ca meseriasi sunt pe toate strazile.

                        Finala sport : recomand pe cele directe care vin si cu silencer detasabil. Asta ca sa mai poti circula in afara orasului, altfel te ia capul, din proprie experienta zic asta

                        O chestie nu inteleg : de ce muma ciorii pusesi bre cauciucuri diferite fata/spate? Ai cumva tractiune pe spate?


                        In rest, toate cele bune iti doresc, spor la tunarit
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ce critic literar dsign o parte sunt adevarate ce spui
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Prea multe critici...........
                            Io zic ca gusturile nu se discuta...................

                            Comment


                            • #15
                              Poze

                              Mai pun cateva poze
                              PS: eu sunt smecherul din poze
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google