Limuzina Mea HD-22-TAL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    cateva poze cu masina, am facut stalpii cu autocolant negru, si poze cu becurile Osram Cool Blue
    si nu stiu cum sa fac cu vara din fata, am o julitura dar nu unde este vopsita, ci unde este negru, cum sa fac sa revopsesc?
    Attached Files

    Comment


    • #92
      Sa-i dai pur si simplu pace ?
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by dr_mke View Post
        Sa-i dai pur si simplu pace ?
        )) nu ma ajuti deloc..

        Comment


        • #94
          Din moment ce-i pe partea neagra de plastic, nevopsita, nu pricep de ce vrei sa o corectezi cu vopsea. O sa arate mult mai ''evident'' ca-i acolo decat lasata in pace, aproape sigur.
          sigpic

          Comment


          • #95
            exact aia incercam sa ii explic si eu
            maestre, nu mi-ai zis nimic de colantu de pe stalpi...ce facem aici ?
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • #96
              Originally posted by kubala7 View Post
              exact aia incercam sa ii explic si eu
              maestre, nu mi-ai zis nimic de colantu de pe stalpi...ce facem aici ?
              surpriza!!!),

              Comment


              • #97
                si asa nu ti-a iesit prea drept (glumesc) ... Sa vezi cand iti fac io surprize.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • #98
                  seara buna domnilor... cateva poze cu masina, barile vopsite negru si polish-ate..
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    Mai bine le faceai in albastru, ce faci maestre? n-ai mai dat nici-un semn... pe mess nu te mai vad deloc
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Arata frumos cu ele vopsite,parerea mea e sa faci si bandourile negre,bafta in continuare.

                      Comment


                      • va salut domnilor, am o problema si va intreb daca ati patit la fel si ce e de facut: cam de 1 luna, cand descui masina nu se descuie usa stanga spate! de incuiat sa inchide dar de descuiat nu, adica cateodata da, cateodata nu! am desfacut fata de usa, nu e nimik rupt, am curatat cat am putut mecanismul, am dat cu vaselina, a mers vreo 2 saptamani ieri iara nu s-a descuiat! ce parere aveti?

                        Comment


                        • motoras inchidere din usa

                          Comment


                          • detaliaza putin, se poate cumpara? pot sa il schimb eu?

                            Comment


                            • se numeste actuator deschidere/inchidere. se schimba usor. are 2 fire. costa maxim 15 lei
                              gasesti pe toate drumurile
                              My Ride ! B - 29 - TmT

                              Comment


                              • Cataline, dute la Interalarm si gasesti acolo tot ce iti trebuie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google