Dodo-Loganul!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In primul rand multumesc.....poze o sa pun dar astept weekend-ul sa o spal si sa ii aplic tratamentul cu ceara!!!
    Andrei are dreptate,aia e ventuza pentru gps,iar husele nu le mai am,nici macar nu au fost montate,la fel si stikerele!!
    Saptamana asta merg sa ridic cartea masinii si sa-i montez aparatori de noroi si cotiera,covorase a primit din prima zi.

    Comment


    • #17
      Pai si huse pt tetiere nu ai primit? Du-te fa scandal sa-ti dea... daca nu ti le trebuiesc da-mi-le mie...

      Comment


      • #18
        Eu am luat Partener doar pentru GPS care este destul de fain mai ales ca este gratis!Cand am comandat masina i-am spus dealer-ului sa nu lipeasca stikerele si husele le-am facut cadou!Imi pare rau dar le-am dat din prima zi!

        Comment


        • #19
          Dap frumos. sa ai grija de el .
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #20
            Frumos.Sa-l stapanesti sanatos.Am si eu o intrebare.Cartea mergi tu sa o iei sau o trimite dealerul?Eu am cumparat loganul pe 25 aprilie 2008 si nici acum nu a sosit cartea.Parca ar venii din Africa cartea asta!!!!!Aia de la reprezentanta au zis ca in zece zile.

            Comment


            • #21
              ok... sa le foloseasca sanatos proprietarul noilor huse...

              Comment


              • #22
                Originally posted by ursache View Post
                Frumos.Sa-l stapanesti sanatos.Am si eu o intrebare.Cartea mergi tu sa o iei sau o trimite dealerul?Eu am cumparat loganul pe 25 aprilie 2008 si nici acum nu a sosit cartea.Parca ar venii din Africa cartea asta!!!!!Aia de la reprezentanta au zis ca in zece zile.
                Astazi m-a sunat si a zis ca sa merg sa o iau in orice zi,nu cred ca o trimite el!!!

                Comment


                • #23
                  Cum sa o trimita ei? Nu exista asa ceva, predarea se face personal, e un document important si numai asa se poate lua.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #24
                    Sa-l stapanesti sanatos si multi km fara incidente!
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #25
                      mai e putin si faci anu` de cand nu ai mai dat p-aici.
                      Am citit pe undeva ca de curand ti-ai montat filtru sport KN. Poti sa detaliezi? Poze, pret,tubulatura? Ma intereseaza in viitorul apropiat sa-mi pun filtru sport.
                      ...Si hai cu noutatile de peste an.

                      Comment


                      • #26
                        Astazi am facut revizia de 20000 km.Probleme nu am avut cu masina,sper sa nu apara nici pe viitor!Filtru este K&N montat in cutia originala(stock-replacement).Am un proiect pentru viitor dar o sa mai dureze.Pretul filtrului +kitul de intretinere+transportul a fost de 285 de lei.Urmeaza remap la DOC,KW Coilover,jante Ultraleggera Matt Graphite pe 17,anvelope Toyo Proxex R888,apoi un kit Zender.

                        Comment


                        • #27
                          pai mai gasesti kit zender??? da-mi si mie un pm cu site-ul daca exista.
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Dodo View Post
                            In RON,ROL sau euro?
                            Pretul 10500 euro!In afara de finisajele in stil DACIA sunt foarte multumit de el!
                            e frumos loganul doar ca preferam un motor 1.5 dcI 85 cai parerea mea ca e cel mai bun motor in gama logan si daca il remapezi te poti pune linistit cu 1.6 16v

                            Comment


                            • #29
                              Dodo
                              Sa ai noroc de ia si drumuri bune ,pui niste poze mai actuale.
                              sigpic #

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by RinSpeed View Post
                                e frumos loganul doar ca preferam un motor 1.5 dcI 85 cai parerea mea ca e cel mai bun motor in gama logan si daca il remapezi te poti pune linistit cu 1.6 16v
                                Eu nu mi-am luat 1.6 16v sa fac liniute cu 1.5 dci 85 cai.Am vrut sa iau diesel dar m-am razgandit....nah...
                                Sigur urmatoarea masina va fi tot pe benzina!!!
                                Sa ai bafta de ea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google