Bolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte tare..o sa pun sio eu cu loganu meu..are 240000 de km
    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

    Comment


    • bine ca ti-ai luat cosmote, asa ai intrat in randul loganarilor adevarati
      la Loganu daca te duci, ala uita de tine si te lasa acolo unde esti
      lipsa text

      Comment


      • iar postez dupa o gramada de timp de pauza

        in primul rand, masina...e la fel
        tot semi completa...doar pregatita de drum...80% din piesele ei sunt deja in germania, restul fiind masina fizic
        am mai modificat ceva intr-adevar, am alte faruri, noi noute, si cu instalatie de xenon tot lupe dar model nou G3 parca...tot noi noute...m-am saturat sa tot dau polish si polish...gata
        am mai pus toate becurile spate leduri, mai am semnalizarea dar sa aduca la daciashop intai
        in rest, cum ziceam, nimic nou :P

        de ce am scris acum, pentru ca am gasit 2 poze, faceam curatenie in calculator
        ori functia de search are probleme grave, pe forum...ori nu stiu userii sa dea tag-uri corespunzatoare threadurilor ...una din ele :P
        era vorba de o discutie cu niste jante de tabla, ce aratau ca jantele de aluminiu, si cu capacele corespunzatoare, bagai mana-n foc ca sunt jante de aliaj...eu am facut pozele astea prin 2007, un opel nou nout atunci, astra decapotabil, asa arata jantele de tabla care impreuna cu capacele aferente arata a jante de aliaj
        am auzit ca ar mai fi asa si la vw, or arata un pic diferit :P

        bafta tuturor

        P.S. cred ca ajuns dincolo...o sa caut asa jante, daca is pe 4/100 si nu pe 5 prezoane pentru astra, sa le am pentru iarna, mai ales ca acum am tot de opel pe masina
        Attached Files
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Un prieten nu de mult si-a vandut masina. Astra H, hatchback, care avea acest tip de jante si cu capace de plastic care veneu perfect pe jante si se prindea cu prezoane, in schimb acel model a fost 5x108.

          Comment


          • Da, exista jante de tabla care arata ca jantele de aliaj. Sunt capace mai speciale, poti sa spui ca acea masina are jante de aliaj. Eu am vazut la Astra H si la Golf 6 pana acum.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • nimic nou, domnu' ?
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • tudorica , te`ai pus pe rascolit amintiri din my ride ?

                Comment


                • de asta nu poti dormi tu noaptea?
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    tudorica , te`ai pus pe rascolit amintiri din my ride ?
                    lasa'l Cata ... asa mai face si el un post in +
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • si tu te bagi de-acu ? eram curios care-i stadiul cu cotiera de exemplu,ca nu vine prin botosani sa-i vad eu masina live, care-i problema voastra?
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google