My Ride.....1.6 16v e5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrei_mircea View Post
    O să vă lăsați rapid de leduială. ) Numai investește lumea în asa ceva. Multi preferă să cumpere tampenii dastea chinezești care costă cât nu fac. (Și nu vorbim de becuri cree)
    Cum spune si Cosmin , facem pentru masina . Asta se cere , ne conformam , daca foloseam leduri "de marca" (3-4 lei bucata) x ~50 bucati cate au intrat in stop costul ajungea la 150+ lei . Merita? Cu siguranta nu . Si cele folosite (0,35 parca au fost Cosmine , nu?) lumineaza super , daca te uiti din greseala direct in stop (chiar si alimentat la 9v ) o sa vezi ceva stele verzi. Chinezarii sunt majoritatea , peste 90% din ledurile de pe piata.
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • Salutare!
      Dadeam flash-uri caci erau militienii aia cu radar-ul si acolo e portiune de 50/h si eu te-am vazut tarziu... mi-a sarit in ochi masina dupaia numarul
      Arata bine de tot, felicitari pt ea ! Sa te plime mult si bine !
      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

      Comment


      • dani55wss- ms frumos

        Nimic nou la masina....am facut schimbul de ulei, filtru ulei, filtru aer si filtru polen....in total 220 de lei cu tot cu manopera...ulei mobil1.
        O poza cu nr de km
        Attached Files

        Comment


        • Grija mare daca iesi cu masina din tara... la stopuri ma refer. De exemplu in Germania e belea mare cu ele negre, iti poate pune chiar sechestru pe masina !

          Drumuri bune !
          http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

          Comment


          • Sa mai stergem putin praful pe aici, ca noutati un set de lupe si mai multi km, vreo 31.000 la numar
            Attached Files

            Comment


            • De ce nu ai vopsit si oglinda? Sau aparea prea mult negru?

              Comment


              • Prea mult negru apoi

                Comment


                • Foarte bine dau lupele, bine ca nu ai vopsit toata oglinda neagra !!! Ai folie pe faruri nu?

                  HTC <<==>> TapaTalk
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Mersi, nu am nici un fel de folie pe faruri

                    Comment


                    • Originally posted by Cosmin-Poe View Post
                      dani55wss- ms frumos

                      Nimic nou la masina....am facut schimbul de ulei, filtru ulei, filtru aer si filtru polen....in total 220 de lei cu tot cu manopera...ulei mobil1.
                      O poza cu nr de km
                      de unde ai luat serigrafia acea de la ceasuri ??
                      sigpic

                      Comment


                      • Salut ! Ce chestie, acum am remarcat ca in poza cu bordul ai 110 km/h si 3000 de ture. La 1,4 e la fel ! Recunosc, nu stiu explicatia tehnica dar ma intreb totusi nu trebuia sa fie o diferenta data fiind diferenta de cilindree si cai ?

                        Sau erai intr-a 4-a ?
                        Last edited by dani55wss; 23 March 2015, 00:20. Reason: Automerged Doublepost
                        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                        Comment


                        • Sa iti lumineze drumurile multi km.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • tm-65-mir- serigrafia am luat.o de aici de pe forum de la user-ul chellul
                            dani55wss- salut, nu stiu de ce e asa, eram in a 5-a
                            B-53-SDP- multumesc frumos

                            Comment


                            • Cand recuperez masina vin si cu dovada !
                              Parca pe Skoda am mai vazut serigrafie in genul la a ta ?
                              http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                              Comment


                              • Da pe skoda este

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google