My Ride.....1.6 16v e5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sper sa terminati cu off-ul....masina merge si fara si cu butonu ala acolo

    Comment


    • #92
      Salut, am vazut ca si la tine au mutat locul butonuli de dezaburire, prima data cand am observat ca nu este buton era deja in drum spre casa dupa ce am ridicat masina, si initial mah intorsesem inapoi ca fraieru, in gand avem bah astia nu m-or pus buton de dezaburire,pe drum uitandu-ma mai atent am obs pozitionarea lui, cel putin pe mine mah enerveaza ca nu e montat nimic acolo, si crd ca in viitor voi cumpara un buton doar de forma si il voi lega doar sa arda pozitia, ma enerveaza ca nui nimica acolo...

      Comment


      • #93
        @Logan4Me - pt si mai multe idei poti deschide un thread, ceva de genul ''idei pt inlocuit fost buton de degivrare luneta !''
        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

        Comment


        • #94
          ZSO- asa ma gandeam si eu sa fac,dar deocamdata nu ma deranjeaza cu nimic, vreau doar sa ma bucur de ea deocamdata...modificari mai tarziu
          dani55wss- ideile sunt,numai ca acum nu imi bat capul

          Comment


          • #95
            hai sa.ti dau eu idee, pui buton dar nu sa arda degeaba, baga un actuator la portbagaj si ai rezolvat.o, asta ca sa nu ramana de forma...
            sigpic

            Comment


            • #96
              Am pus si eu azi husele
              Attached Files

              Comment


              • #97
                Originally posted by Logan4Me View Post
                mihai.85- o sa pun poza cu el diseara
                Ti-a raspuns sumedreacris la intrebare
                Tocmai acum ce am venit de la masina...am aruncat niste leduri la numar si in plafoniera
                O sa fac poze diseara

                Ne spui si noua cu ai aruncat tu acele leduri?

                Comment


                • #98
                  Am luat 2 dastea si le-am pus acolo
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    Cred ca erai mult mai respectat daca ziceai de la inceput, "le-am pus". Vaide noi cu limba romana, o pociti, o "engleziti" si asa se duce de rapa totul. scuze off topic, dar simteam nevoia sa spun asta.

                    Comment


                    • Sa o stapanesti sanatos !

                      Comment


                      • Astazi s-a montat folie pe spate si un parasolar
                        Poze :
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by mihai.85 View Post
                          asta cam asa e, suportul ala de ochelari e pus mai mult de forma acolo. abia incap unii de vedere...
                          dar daca vrei neaparat suport de ochelari, poti sa-ti montezi unul mai incapator (foto) in locul celui de-al 4-lea maner de viraj. stiu ca alti colegi de pe forum au facut operatiunea asta, dar nu gasesc acum o poza concludenta ca sa-ti dai seama ce si cum. poate ne ajuta un coleg cu o fotografie.
                          daca ai observat suportul de ochelari se inchide treptat si au loc orice tip de ochelari nu trebuie sa-l inchizi de tot...

                          Comment


                          • Nu inteleg de ce ti-a taiat folia unde este stopul central...de lene sa nu se chinuie cu inca 2 suruburi in plus...bafta in continuare!
                            sigpic
                            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                            Comment


                            • Pai foarte bine,da 2 suruburi jos si pune PESTE STOPU DE FRANA,in loc sa taie,ca nu degeaba exista al 3-lea stop pe frana.
                              Arata bine masina,ce ai in plan?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi4Speed View Post
                                Nu inteleg de ce ti-a taiat folia unde este stopul central...de lene sa nu se chinuie cu inca 2 suruburi in plus...bafta in continuare!
                                Pai din cate stiu eu,daca nu iti taie folia la stopul central,folia nu mai este omologata, si daca intra unu din spate in tn poate sa zica ca nu a vazut cand ai pus frana si tu esti vinovat si este posibil sa nu mai treci nici ITP-ul
                                Oricum nu ma deranjeaza cu nimic ca este taiat la stop

                                GOLAN91 - Ms....pai in plan prima data este sa o inscriu
                                Dupa sa pun niste carbon alb pe crom
                                - scaune incalzite
                                - jante de aliaj originale
                                - poate niste lupe
                                - arcuri h&r

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google