PrEsTiGe 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In poza asta pare a fi The Car. Stii filmul de groaza vechi in car o masina ii omora pe toti ?
    Attached Files

    Comment


    • Nu l-am vazut, dar o sa ma uit!
      MY CLA

      Comment


      • Buna comparatie NDL, intr-adevar cu aceasta echipare masina are o alura malefica.

        Comment


        • Originally posted by PRESTIGE View Post
          Putin cam murdara.....
          e draguta masina, dar cere o bara fata de MCV sau macar coltare sport Dacia.

          farurile cu lupe arata foarte bine si sunt si utile

          spor la modificari in continuare
          Logan GPL 1.4

          Comment


          • Va multumesc!
            Am implinit 50 000 km ieri si i-am facut un mic cadou...
            P.S Am mai avut parte si de o surpriza neplacuta... Am avut pentru cateva secunde masina de fum!
            Attached Files
            MY CLA

            Comment


            • claudiu urban / reconditionare subwoofer . Sau treci la ceva mai calitativ ... ?

              Comment


              • Nu stiu ce sa zic... Difuzorul il am de jumatate de an si mai are garantie inca 2 ani jumate. Am vorbit sa il trimit la service, dar cred ca este bobina arsa. ( nu intra in garantie bobina).
                As cumpara ceva mai calitativ sau l-as da la schimb pe asta plus o diferenta cu tot cu incinta...
                Da-mi te rog un PM cu cateva detalii despre baiatul asta care rebobineaza subwoofere...
                MY CLA

                Comment


                • Am cumparat un filtru de hota si l-am montat sub capota. L-am lipit pe interior cu silicon transparent...
                  Sa vedem daca se observa vreo diferenta...
                  Attached Files
                  MY CLA

                  Comment


                  • da, mai retine grasimea cand prajesti cartofi. glumesc. sigur o sa se vada diferenta. crezi ca ce se vinde "de origine" are ceva in plus ?! tot un filtru este.

                    Comment


                    • felicitari pentru masina. chiar imi place foarte mult.
                      am o intrebare.
                      la ITP sau cu politia ai avut probleme legate de far?
                      ca nu sunt faruri stock (din fabrica)

                      Comment


                      • NDL: Nu stiu cum este cel de origine, dar eu zic ca este asemator cu acesta...
                        djxhouse: Multumesc! Pana acum nu am avut probleme cu farurile nicaieri... Sper ca nici in viitor sa nu fie!
                        MY CLA

                        Comment


                        • Originally posted by PRESTIGE View Post
                          djxhouse: Multumesc! Pana acum nu am avut probleme cu farurile nicaieri... Sper ca nici in viitor sa nu fie!
                          ma bucur ca nu ai avut probleme pana acuma
                          dar oficial ai putea avea probleme sau nu.
                          la ITP ce au zis?

                          Comment


                          • bineînţeles că poţi avea probleme. poti ramane fara talon, dar asta e in functie de noroc. un user de pe aici a luat o amenda de 180 de lei, ca s-a "milogit" de gabor ca nu-i ia talonul, ceea ce ar fi însemnat o amenda considerabil mai mare. dar poate n-au toţi norocul ăsta.

                            Comment


                            • Pana acum nu s-au uitat la masina. Saptamana trecuta am luat una pt viteza, dar nu au zis nimic de masina. Oricum farurile nu se prea observa...
                              MY CLA

                              Comment


                              • el intreba cum e oficial. unii sunt mai de treaba. daca te uiti la faruri, se observa. si ei se uita peste tot, daca sunt pusi pe amenzi.
                                mai ales daca sunt aprise, se vad de la o posta.
                                noroc ca de multe ori nu se omoara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google