PrEsTiGe 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PrEsTiGe 1.6 16v

    Salut,
    Dupa o lunga activitate pe acest forum m-am hotarat sa-mi prezint si eu masina la sectiunea MY RIDE.Este un logan prestige pe care l-am cumparat in 2007 de nou. Masina este full options. In acesti ani masina a primit niste modificari cum ar fi : geamuri ionizate omologate,toba sport carub cu silencer,kit bixenon 6000k ASD,diferite leduri : pozitii, nr inmatriculare,pedalier, plafoniera,portbagaj,proiectoare. ,stergatoare aero ,pleoape si alte maruntisuri cum ar fi huse,stickere .Nu am vrut sa o incarc atata timp cat masina a venit cu multe dotari. Accept atat laudele cat si criticile.Pe viitor vor mai urma si alte modificari in functie de buget.
    Attached Files
    151
    Da
    82.78%
    125
    Nu
    9.93%
    15
    Asa si asa
    7.28%
    11

    The poll is expired.

    MY CLA

  • #2
    arata ok masina ! ... poate pe viitor te gandesti la niste lupe daca tot ai xenon !
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #3
      Foarte frumoasa si ingrijita in primul rand! Ca idee ai putea incerca niste lupe in faruri sa nu iti umple colegii de drum portbagajul de carne cand ii orbesti, in rest nu am ce comenta! Tine-o cat mai curata!

      Ai putea incerca sa vopsesti pleoapele in culoarea masinii parerea mea!

      P.S Are soft sau e stock?

      Comment


      • #4
        multumesc pentru aprecieri masina este stock nu are soft...singurul motiv pentru care nu am pus lupe este ca trb sa desfac farul si nu prea imi convine...oricum tot acolo eram cu banii...
        MY CLA

        Comment


        • #5
          Arata bine masina , dar dc nu iti convine sa desfaci farul??sunt model unicat?
          http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

          Comment


          • #6
            ce bine arata masina,si interiorul imi place mult,tineo tot asa.

            Comment


            • #7
              @mariusr de desfacut le desfac,dar nu stiu daca le mai si pun la loc) si decat sa le stric mai bine o las balta...
              @cosmin83 ma bucur ca iti place!
              MY CLA

              Comment


              • #8
                Se gasesc multi oameni care fac treaba asta , si pot da garantie pentru lucrare.Ce pot sa iti spun ,ca merita sa pui lupe pe masina , si nu vb din auzite..si eu xenon fara lupa,si se vede ca un kk, o sa le dau jos sa pun lupe.Bafta
                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                Comment


                • #9
                  intradevar frumoasa,... as vrea sa o vad si pe la intalniri nu de alta dar intodeauna in realitate arata mai bina ca in poze spor la modificari!

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa masina !
                    am si eu 2 intrebari :
                    1.unde ai pus ledurile de sub scaune ? pe scaune sau pe portiunea bombata de sub scaune ?
                    2.ce leduri ai in proiectoare ?
                    Last edited by felye; 8 April 2012, 21:46.
                    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                    Comment


                    • #11
                      cred ca in proiectoare are xenon.

                      Comment


                      • #12
                        1 pentru locurile din spate am folosit cate 1 modul cu cate 3 leduri piranha...nu am avut unde sa le pun sub scaune ca sa se vada egal la amandoua asa ca am luat doua bucati de plastic de 3 mm grosime si cu ajutorul unei brichete le-am indoit la 90 de grade,am lipit modulele pe plastic si partea cealalta am bagat-o sub sarmele de sub scaun...
                        2. bec cu leduri smd vreo 28 /bec
                        MY CLA

                        Comment


                        • #13
                          arata beton masina. eu as renunta la pleoape. unui prestige ii sta bine stock si impecabil cum este al tau

                          Comment


                          • #14
                            M-am gandit si eu sa le dau jos dar mi-e groaza sa curat...stiti vreo solutie care dizolva siliconul? P.S am observat pe far niste zgarieturi fine iasa cu un polish?? sau ce recomandati?
                            MY CLA

                            Comment


                            • #15
                              cu o carpa...freci si trebuie sa se ia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google