Masina Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Frumoasa..S`o stapanesti sanatos....Cam plange dupa niste jante de aliaj

    Comment


    • #3
      Originally posted by andrrei_ro View Post
      Frumoasa..S`o stapanesti sanatos....Cam plange dupa niste jante de aliaj
      corect jantele lipsesc chiar grav

      Comment


      • #4
        Frumoasa masinuta...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          Frumos golan ....Chiar im place cum da albul cu negreu pe el...Cu niste genti iar sta si mai trasnet...Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #6
            De acord cu voi dar,masina este de inchiriat si am zis ca si asa am investit destul in ea.Cu toate astea sper ca la urmatoarea intalnire sa particip si eu si atunci sa-i pun jante misto

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina.
              I-ar sta bine cu Stopuri fumurii, faruri angel eyes, sau macar pleoape pe faruri,si in special plange dupa niste jante
              Bafta in continuare;)

              Scuze acuma am vazut ca ai si pleoape......
              Last edited by andrei; 22 May 2008, 23:22.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Este supe superb tare.Sa o stapanesti sanatos
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Am dat comanda de burete pt a-mi modifica tapiteria,vreau ca in spate sa obtin 2 locuri tip scoica la fel ca si scaunele din fata,si daca stie cineva de unde sa-mi iau fete de usi mai ieftine(de pe masini lovite) pt a-mi face niste modificari interioare

                  Comment


                  • #10
                    Pe la dezmembrari?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Intre timp am mai pus pe masina si faruri angel dar sunt foarte proaste si le voi da jos(pozele sunt de acum 6 luni).Sa topit plasticul din fata si nu se vede bine deloc noaptea

                      Logan la dezmenbrari?
                      Last edited by crististreulea; 22 May 2008, 17:59.

                      Comment


                      • #12
                        Parerea mea e ca masina arata bine! Ti-as sugera sa lasi la o parte ochii de ingeri si baga un xenon adevarat pe cele din fabrica! Masina plange dupa jante insa sunt constient ca vor veni si acestea !
                        BAfta multa!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #13
                          Ehe, cine mai zice ca loganul nu-i masina faina. Sa ai numai bucurii cu ea.

                          Comment


                          • #14
                            Multumesc pt aprecieri si vreau sa va spun ca m-ati ambitionat sa-mi iau jante,dupa cum am promis mai sus pana in august voi avea si jante,iar cu farurile sigur imi pun originale cu xenon.mai vreau sa va spun ca tuningul de pe aceasta masina a fost realizat in 3 zile
                            Last edited by flota; 22 May 2008, 23:13.

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa masina si ii sta destul de bine cu acest kit de la Pilot. Cred ca am vazut-o prin petrosani si pot sa spun ca arata super. Multa bafta in continuare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google