Ct-03-fie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xplood
    replied
    Originally posted by cioky View Post
    fain da de ce nu l.ai pus undeva sa nu se vada

    in rest imi place bafta
    L-am pus acolo ca este mai la-ndemana

    Originally posted by TVM View Post
    cred ca mai bine il lega la butonu de deschidere usi de pe consola.
    dar e bine si asa.
    Am zis sa nu mai stau sa umplu de fire, am legat de la bricheta si merge foarte bine .

    Originally posted by TnM View Post
    Frumoasa munca si spor! Pe viitor vopseste si bandourile si manerele de la usi si bara in intregime,vine foarte bine,e mai clean!
    Multumesc frumos de sfat si de aprecieri !

    Leave a comment:


  • TnM
    replied
    Frumoasa munca si spor! Pe viitor vopseste si bandourile si manerele de la usi si bara in intregime,vine foarte bine,e mai clean!

    Leave a comment:


  • TVM
    replied
    cred ca mai bine il lega la butonu de deschidere usi de pe consola.
    dar e bine si asa.

    Leave a comment:


  • cioky
    replied
    fain da de ce nu l.ai pus undeva sa nu se vada

    in rest imi place bafta
    Last edited by cioky; 24 September 2013, 22:54. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Deschidere portbagaj

    Pam pam pam FIE are de azi si deschidere din buton pentru portbagaj
    Attached Files
    Last edited by xplood; 19 September 2013, 00:50.

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Sa ne intelegem, datorita "spitelor" care sunt curbate spre interior, loveste in etrier . Am luat de proba niste distantiere de la un prieten si vin perfect fara nici o problema . Multumesc

    Leave a comment:


  • TVM
    replied
    poate pe spate sa puna distantiere...

    Leave a comment:


  • Laurr_07
    replied
    ce ai observat tu acolo de necesita distantiere pe fata? am montat un set exact la fel, il am de aproximativ o mie de km si nu am simtit ca ar trebui ceva. de asta am intrebat cum se comporta, eram curios la ce sa ma astept.

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Zece cuvinte

    Originally posted by Laurr_07 View Post
    Salut, arata bine masinuta, eu unul i-as pune plasa sau mai degraba as scoate sigla si as uni plasticul sa fie drept, vezi in semnatura mea. Am si eu o intrebare, de unde ai luat jantele si cum se comporta?
    Jantele au venit odata cu al doi-lea logan .. si sunt multumit de ele dar pe fata necesita distantiere !

    Leave a comment:


  • Laurr_07
    replied
    Salut, arata bine masinuta, eu unul i-as pune plasa sau mai degraba as scoate sigla si as uni plasticul sa fie drept, vezi in semnatura mea. Am si eu o intrebare, de unde ai luat jantele si cum se comporta?

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Originally posted by TVM View Post
    1:eu le-as fi vopsit si partea aceea neagra ar fii dat mai bine
    2:playerul e sh? pare cam zgariat...
    3:nu stiu cat de bine ar sta cu plasa mai bine cauti pe la dezmembrari grila si le unesti
    Multa Bafta
    In viitorul apropiat o voi vopsii cap coada si atunci voi face si bandourile .
    Playerul arata ca nou doar ca avea praf pe el.
    Am facut si eu un vt azi dar m-am cam razgandit in legatura cu plasa .

    Astept in continuare pareri pro/contra si idei ! Salut .

    Leave a comment:


  • TVM
    replied
    1:eu le-as fi vopsit si partea aceea neagra ar fii dat mai bine
    2:playerul e sh? pare cam zgariat...
    3:nu stiu cat de bine ar sta cu plasa mai bine cauti pe la dezmembrari grila si le unesti
    Multa Bafta

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Iar maine ma gandesc foarte serios sa elimin grila din fata si sa pun plasa ..Dar ziceti-mi alt mod de a prinde grila altul decat cel cu negrese .. Multumesc !

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Lautari

    Masina a primit si lautarii noi dar pacat ca cel de la care l-am cumparat nu avea si rama neagra in rest e .. ( este vorba despre un Sony Xplod CDX-GT 24 )
    iar in zilele urmatoare dupa posibilitati vin si boxele .. am optat pentru : http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...SONY/SX-F1327/

    Astea sunt fondurile cu astea merg inainte
    Attached Files

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Retusuri

    Astazi mi-am facut putin timp si am vospit bara fata si bara spate .. sper ca mi-a iesit .
    P.S. Micile defecte de pe partea neagra a barii din fata au fost rezolvate cu acetona
    Astept pareri .. usor usor voi incepe sa lucrez la ea am doar nevoie de idei
    Attached Files
    Last edited by xplood; 2 August 2013, 02:43.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google