Bv 55 wss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @B997NDL - sper ca de data asta am nimerit un lot mai bun ! Desi producatorul este acelasi... valeo...

    @dan_bruj - daca mai esti in garantie fugi repede la reprezentanta si pune-i sa-l schimbe ! Nici eu n-aam avut probleme cu aerul, baga normal, numai ca arata ca naiba ! Altfel la ei costa 1900 ron toata distractia, cel putin asa mi-au zis...
    http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

    Comment


    • #47
      Azi, Iubi a implinit ...
      Attached Files
      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

      Comment


      • #48
        bravo bravoo la mai multi..sa te poarte sanatos
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #49
          Merci, merci, asemenea !

          n-aveam ce face azi si ma apucasem sa socotesc... deci, 80.000 km X 6,5 consum mediu = 5200 de litri de benzina ! La un pret mediu de 5,5 lei/litru = aproape 300 milioane lei ! adica vreo 7000 de euro !
          http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

          Comment


          • #50
            Multi km fara probleme! Eu am aproape 138000, iar daca fac calcule cred ca ma lasa inima. Mai ales ca primul plin l-am facut cu 4.2 lei/litru parca?!

            Comment


            • #51
              ce ti-a mai debitat mintea

              Comment


              • #52
                Am vazut intr-un post de pe la pagina 2 ca ai zis ceva de stopuri vopsite...tin sati zic k am stopurile vopsite de aproape 8 luni si nu am avut treaba cu ele...si am avut permisu suspendat pentru altele si asa...nu mia zis nimeni nimic! sunt negre dar au claritate mare
                ontopic: frumoasa masina si ingrijita!
                Attached Files

                Comment


                • #53
                  @ logan21cdc - Las-o asa necalculata ca-i mai sanatos ! Drumuri bune si fara probleme !

                  @alex125 - cand n-am ce face imi gasesc repede cate o traznaie !

                  @cyuri - crede-ma ca mi-ar placea sa le inegresc, doar toata masina e alb-negru ! Si sunt sigur ca ar arata si bine dar incerc sa scap de titlul de ''campion la amenzi'' !
                  Multumesc de apreciere, o ingrijesc cat pot de bine. Merge ca noua si n-am bagat 1 cent in ea !
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                  Comment


                  • #54
                    pe mine cand mau oprit...mau oprit bine odata prin baut...suspendat 3 luni si o amenda pe masura...a 2-a oara intrat in livada pe interzis mau oprit comunitarii..a 3-a actele la control pus fiola totu in regula drum bun! nu sa uitat nimeni la stopuri sau la altceva

                    Comment


                    • #55
                      am facut si eu acelasi calcul la rachetele mele...pfuuu...nici nu zic cati munti de bani au intrat in ele pe motorina.....16.410.000.....deci saisprezece milioane de RON...deci RON...16 mil de RON...PFUUU
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • #56
                        Off topic :
                        Si cand te-ai trezit era dimineata, geamul era deschis si te durea gatul pentru ca te trasese curentul.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by nairod View Post
                          am facut si eu acelasi calcul la rachetele mele...pfuuu...nici nu zic cati munti de bani au intrat in ele pe motorina.....16.410.000.....deci saisprezece milioane de RON...deci RON...16 mil de RON...PFUUU
                          Cati ani ai stimabile, daca ai reusit sa consumi combustibil de 16.410.000 RON???? sau ai vre-o flota de 500-600 de tiruri? 16.410.000 RON inseamna exact 16.410.000.000 lei vechi.... si la un pret mediu de 5 RON/ litru ...ai consumat exact 3.282.000 de litri... Frate, mai taie din ele, da-le draq.. )

                          Comment


                          • #58

                            upss..da i-am dat de prea multe ori cu X...doar 2.850.000 de ron au papam gaz...
                            e destul de mult..asa e cand faci calculul la volan...
                            iar tu prietene esti cam acid...
                            bah da nu mai poate gresii omu...n-ai vazut asa ceva...
                            perfectilor..
                            Last edited by nairod; 11 January 2013, 12:52.
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • #59
                              2.850.000 ron inseamna 630 de mii de euro, atat ai consumat pe benzina ?
                              refa caluculele ...
                              sau mai bine zi-ne un consum mediu pentru un anumit numar de km ... aflam singuri cat ai consumat
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by nairod View Post

                                upss..da i-am dat de prea multe ori cu X...doar 2.850.000 de ron au papam gaz...
                                e destul de mult..asa e cand faci calculul la volan...
                                iar tu prietene esti cam acid...
                                bah da nu mai poate gresii omu...n-ai vazut asa ceva...
                                perfectilor..
                                Tot RON??? trebuia sa faci cam 4.000.000 km cu combustibil de banii astia )....Gata, hai sa nu mai poluam topicul omului..mai calculeaza, poate iasa mai bine a 3-a oara :-P
                                Sau daca vrei, te ajutam noi..spune cati km ai cu masina si iti spunem noi cati bani ai cheltuit pe benzina/motorina/gaz...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google