Ct-73-lar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    1. Arata hidos, carbonul acela pe bord , sincer jos cu el.
    2. Puteai sa faci ceva frumos acolo in spate la cotiera aia, arata foarte urat firele acelea pe acolo, iar mufa aceea pentru bricheta.....lasa de dorit estetic, ca si functionaliatate nu contest ca te ajuta, dar estetic......
    Mai multa atentie la unele detalii si poti sa faci ceva frumos, chiar si la modificarea bordului ai foarte multe exemple aici pe forum.
    sigpic

    Comment


    • #32
      eu sunt nedumerit de ce ai mutat acolo bricheta?
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

      Comment


      • #33
        nu a mutat-o acolo, a pus si acolo, pentru ecranele din tetiera ma gandesc.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • #34
          atunci imi cer scuze greseala mea dar mai sus a scris ca a mutat-o.
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

          Comment


          • #35
            nu am vazut nici eu ce scrie dar in poza 6 se vede bricheta si in fata
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • #36
              Principal o mutasem, dar am gasit de cumparat si am pus dinou in fata.O mutasem pentru tetiere, iar colantul o sa il dau jos cat de curand in speranta ca voi retapita tot
              Va mai pot cere o parere? As dori sa fac clean la portbagaj, stopurile rosii, si cu evacuarea sunt in dubii...am incercat un vt, dar nu prea mi-a reusit
              Attached Files

              Comment


              • #37
                portbagajul si stopurile merg, dar evacuarea din a 2-a este urata...
                MY CLA

                Comment


                • #38
                  Portbagajul clean, stopurile, mai bine fumurii, iar evacuare, suficient o toba carub din-aia albastra sau ce culoare vrei... ca sa pui cum e in prima poza o sa te coste o caruta de bani, iar in poza 2 e kitsch + ca va trebui sa tai bara si sigur nu iasa bine.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • #39
                    Cat de mult ar putea costa evacuarea ca in prima poza?Cat despre toba sport, tata nu suporta ideea sa ii urle masina la ora 7 dimineata. Ii place cand vede la alti, dar nu vrea si la el :|

                    Comment


                    • #40
                      ai putea sa pui un tips care sa semene cu o toba sport
                      merge portbagajul clean si stopuri rosii.
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc frumos. Tipsurile din imagine sunt bune? Am luat doua cu gandul ca voi face evacuare dubla
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          Daca se potrivesc, inseamna ca sunt bune. Ar fi bine sa fie din inox daca nu vrei sa rugineasca dupa cateva luni.
                          MY CLA

                          Comment


                          • #43
                            Din cate stiu sunt inox...am mai luat odata si dupa 2 luni si sau decojit

                            Comment


                            • #44
                              pai pune unul pe masina sa vedem cum sta
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                              Comment


                              • #45
                                Imi cer scuze pentru calitatea extrem de proasta a pozei Cam asa arata pe masina, insa lam dat jos, asteptand sa fie gata evacuarea dubla zilele aste si o sa le pun atunci pe amandoua. Si presupun ca trebuie scurtata din teava deoarece este prea inafara.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google