B 99 sxe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @Capucino :> : Multumesc frumos .
    @PrEsTiGe : mersi

    Am zis ca revin cu niste poze si din interiorul masinii :

    -

    -

    -

    - Pentru cei care nu inteleg modelul ->

    * In legatura cu subwoofer nu inteleg ce imi lipseste la el sau ce trebuie sa ii adaug, daca tin basul constat mediu merge . Daca dau drumul la muzica peste volum 25 si bassul la subwoofer este peste +5 ( minim are -6 maxim are +6 ) mil scoate si mil da cateva secunde iar il scoate ... El nu are nimic merge daca e dat la mediu, iar muzica e data mai usor .
    Last edited by Tweety_Madalin; 27 June 2012, 18:20.

    Comment


    • #17
      Eu zic sa o pui pe burta!I-ai niste arcuri sport , scurtezi si intaresti amotrizoarele stock si aia e.
      Last edited by dbogdan; 27 June 2012, 18:28.

      Comment


      • #18
        @dbogdan : cand iti vedem si noi masinuta postata? Mai mergem la munte cu ele sau acum mergem la mare? )

        Comment


        • #19
          Madalin nu sunt impotriva modificarilor ci din contra te incurajez. Dar nu orice oricum...
          Tu ai statie de amplificare pe sub sau e direct din HU? Daca e direct in HU iti intra sursa in protectie pentru ca ai un consum mai mare decat poate duce si protejeaza casetofonul de scurt.
          Si revin la intrebarea mea.... O vrei de plimbare sau performanta?
          Off: Foloseste Gestiunea atasamentelor pentru poze (e agrafa aia de langa formatarea textului Bold/Italic/Underline)
          @kubala7
          E drept ce spui tu dar el a zis ca nu dispune de prea multe fonduri asa ca mai bine pune ceva util decat ceva frumos.
          Oricum 2 proiectoare le poate lua la vreo 200RON pe care ii strange poate mai greu. O cotiera e 60Ron pe care-i poate strange in 2 zile.
          Si in alea 4-5 ori pe an o sa fie mult mai multumit ca are proiectoare decat ca are cotiera. Eu unul le mai folosesc noaptea si pe drumurile care NU sunt marcate si nici iluminate pentru ca efectiv nu mai stii pe unde-i drumul.
          Plus ca daca e pana intr-acolo e destul de incomoda daca incepe s-o dea "racing" cu frana de mana!
          Last edited by Cobra7; 27 June 2012, 22:20.
          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

          Comment


          • #20
            Cum mai merg lautarii? Ai reusit sa-i pui la punct cu ce ti-am zis?
            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google