My Ride - Logan 1,4 MPI Laureate Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu cat e valabila, dovada nu am avut ca oricum era expirat de vreo 2 zile . Oricum, problema am rezolvat-o si m-am dus inapoi a 2-a zi. Revenirea pentru siguranta costa 20 lei, pentru poluare 15 lei si alte cauze - 10 lei.
    GL-22-TOF

    Comment


    • ok.mersi frumos

      Sent from my IMPRESSPE3D E200 using Forum Runner

      Comment


      • Mama , ce preturi scumpe aveti la piesele de Logan in Galati .
        Be The One , Not Anyone !

        Comment


        • Felicitari pentru topic, tine-o tot asa. Si sper sa vii cu cat mai multe idei, ar trebui ca cei de la Dacia sa te angajeze.

          Comment


          • Originally posted by danielliviu View Post
            Daca tot e vremea buna si ceva timp liber, am zis sa mai mesteresc ceva pe la masina. Ca tot vroiam de mult sa fac asta.
            Asa ca am dat jos bordul, l-am curatat de praf, am lipit pasla (1cm grosime) pe spatele lui - acolo unde s-a putut lipi.
            Dupa care in timpul cat s-a uscat adezivul am inceput sa aranjez toate cablurile si firele care erau pasibile de a duce la greierasi in bord.
            Dupa montajul bordului la loc si o tura de proba prin gropile din Galati - acum e in sfarsit liniste in masina
            Salut
            Imi poti spune si mie te rog daca ai putea face si la mine operatiunea asta cu bordul si cam la ce pret ar ajunge.
            Multumesc , astept un pm.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google