Kelemen-mobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kelemen-mobilul

    Salut. Sunt nou pe aici dar nu cred ca conteaza.
    pe scurt am sa va scriu ce cred eu ca se poate modifica la Logan cu bani putini si cu gust.
    Eu mi-am facut pana acum :
    folie parbriz omologata35 lei ,partea cu crom din grila vopsita in culoarea masinii 10 lei ,aeratoare vopsite in culoarea masinii 10 lei,schimbat pedalier (aluminiu+culoarea masinii),schimbat nuca si burduf schimbator(culoarea masinii+carbon), pres tip tavita inclusiv portbagaj,aparatori noroi,pleoape culoarea masinii,abtibild RACING sub 1.4mpi , becuri philips blue vision(recomand) becuri plafoniera +nr inmatriculare+portbagaj albastre(leduri),becuri pozitie philips blue vision (lumineaza ALB chiar daca becul e albastru ,deci este LEGAL!!! ) in jur de 250 lei
    si cred ca mai sunt dar...Acum nu imi vin in minte.

    daca aveti voi ceva usor de facut si frumos si nu vedeti aici va rog postati

    veniti cu idei fiti CREATIVI
    Last edited by kelemen; 5 June 2008, 08:39. Reason: corecat

  • #2
    Kelemen: pune poze sa vedem

    Comment


    • #3
      Nu stiu cum (sunt nou) dar azi promit fac poze si daca i-mi explici cum le pun diseara le pun ok?

      Comment


      • #4
        Cum este folia asta de parbriz?
        Te referi la parasolarul din partea de sus a parbrizului?
        Poti da detalii?
        Merci...

        Comment


        • #5
          Originally posted by cristivsb View Post
          Kelemen: pune poze sa vedem
          fac poze diseara dar... La becuri si faruri...Daca nu e bezna nu cred ca ai sa vezi mare lucru

          Exact parasolar negru ( e foarte comod ca nu mai trebuie sa umbli toata ziua la parasolar ( chestia e sa nu il faci prea mare ca nu arata bine) dar nici prea mic ca... Nu mai ajuta

          Acum ma scuzati dar.. Plec la munca vb diseara si scrieti-mi cum pun pozele oki?

          Aaaa si veniti cu idei!!!!

          Ce o sa mai am pe masina in max 2 luni : CB,deschidere porbagaj din interior,stergatoare actionate si temporizate prin spritiera, si poate leduri in ceas de bord

          Am uitat ) mai am si stergatoate 60-50 type -R sunt foarte misto dar Alca la aceeasi valori sterg mult mai bine adica perfect

          nu mai posta consecutiv. ai la dispozitie 10 minute sa-ti editezi propriul post, folosind butonul "edit"
          Last edited by Seba; 5 June 2008, 09:03.

          Comment


          • #6
            Si eu astept poze,si m-ar interesa si pe mine,becurile din interior de la plafoniera,cat costa,de unde cumpar,si sa fie albastre .Am fost la aspad cand mi-am luat becurile blue vision+ pozitii,dar nu stiu de ce nu am intrebat daca au si pentru plafoniera,modelul vad ca e W5W.Si parasolarul de unde l-ai achizitionat,si l-ai montat tu?e usor de montat?Ca si eu vreau sa-mi iau asa ceva chiar ma deranjeaza si in multe situatii nu ma ajuta parasolaru de la masina.In rest,astept pozele sa vad cum arata.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Cel mai bine Sa mute un operator acest thread la Sectiunea MY RIDE

              Comment


              • #8
                Originally posted by Pacco View Post
                Si eu astept poze,si m-ar interesa si pe mine,becurile din interior de la plafoniera,cat costa,de unde cumpar,si sa fie albastre .Am fost la aspad cand mi-am luat becurile blue vision+ pozitii,dar nu stiu de ce nu am intrebat daca au si pentru plafoniera,modelul vad ca e W5W.Si parasolarul de unde l-ai achizitionat,si l-ai montat tu?E usor de montat?Ca si eu vreau sa-mi iau asa ceva chiar ma deranjeaza si in multe situatii nu ma ajuta parasolaru de la masina.In rest,astept pozele sa vad cum arata.
                salut becul de la plafoniera e identic cu cel de la pozitie. Cere si tu bec albastru pozitie si il pui la plafoniera
                eu sunt din brasov
                dei...Daca nu esti de aici degeaba zic de unde l-am luat

                Comment


                • #9
                  Am facut pozele . Vin cu ele diseara
                  Last edited by kelemen; 5 June 2008, 14:32. Reason: ortografie

                  Comment


                  • #10
                    Sa nu uiti sa pui poze si cu becurile de plafoniera
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Ok.Asteptam pozele,m-am uitat dupa de unde esti si nu mai puteam modifica post-ul.
                      Off:Stie careva daca gasesc becuri W5W in targ VITAN?Albastre?Adica albastru de tot vreau e pentru interior,si daca da la ce bani(nu de alta dar sa nu ma deplasez degeaba).Ms
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Am facut si cu plafoniera dar... Ziua oricum am sa incerc si seara daca nu o sa am alta treaba sper sa stiu sa le pun (pozele)

                        Comment


                        • #13
                          Pozele se pun usor.Dai Post reply(nu quick reply),si acolo mai jos sub text,ai o casuta unde scrie Manage Attachments.Deschizi si de acolo cred ca te descurci.Bft
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Mersi . Poze dupa 8 seara

                            Comment


                            • #15
                              Pacco sunt becuri de care vrei tu in targ cu siguranta dar pretul stii bine ca difera de la vanzator la vanzator si de la cumparator la cumparator
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google