Gl-21-ala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gl-21-ala

    e prima data cand postez.pentru inceput am 3 poze.
    Attached Files
    GL-21-ALA

  • #2
    Descrie mai pe larg masina,an fabricatie,kilometri,ce modificari i-ai adus,inafara de cele care se vad deja.In rest nu pot sa spun decat Bine ai venit!!! Bafta!!
    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

    Logan din Bicaz (Neamt)

    Comment


    • #3
      Arata bine masina....Dupa parerea mea ai inceput bine....Spor la "tunarit"....Bine ai venit la "My Ride"
      sigpic

      Comment


      • #4
        Bun venit!

        Arata bine masina , sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km fara evenimente!

        Am un singur sfat .. dai jos de pe semn colantul ala cu semnul de la Renault ..nu arata bine deloc

        Bafta si mai asteptam poze si interioare si exterioare

        Comment


        • #5
          bine ai venit printre noi.ai o masian frumoasa si imi place cum ai facuto,tineo tot asa,bafta in continuare si la cati mai multi km,culoarea e ca a mea cri comet nu?

          Comment


          • #6
            Bine ai venit! Te rog da mai multe detalii despre masina si modificarile pe care le-ai adus pana in prezent...
            Masina arata bine cu exceptia semnului cu renault
            Bafta!
            MY CLA

            Comment


            • #7
              masina o am denoua din 2007.este dci68cai.modificari majore nu am facut decat jantele si bara de mcv.am schimbat-o pe casco.are 105000km fara nici o problema,doar un capat de bara.la interior de acum sa incepcu schimbarea luminilor in bord si pe la climatizare.semnul din fata nu e colant e din plastic
              GL-21-ALA

              Comment


              • #8
                inceput promitator
                imi place culoarea masinii

                Comment


                • #9
                  Salut!Imi place ce ai facut la masina pana acum si bafta pe mai departe!Culoarea e gri cometa sau ma insel?

                  Comment


                  • #10
                    da.gri cometa.mai pun cateva poze facute azi.scuzati calitatea.la interior nu am ce sa va arat deocamdata dar in curand ma ocup putin si acolo.
                    Attached Files
                    GL-21-ALA

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google