Ph 82 run

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ingenioasa ideea cu ornamentul pus la frana de mana !!

    Comment


    • se schimba aspectul...iar costurile sunt mici,am luat ornamentul din dezmembrari cu 10lei.

      Comment


      • Originally posted by dorupopa2006 View Post
        se schimba aspectul...
        Ce-ti mai plac tiganiile... )

        Comment


        • m ai prins iar...ce sa fac Aline daca asa m am obijnuit

          Comment


          • azi am reusit sa montez prelungirea de cauciuc sub bara fata,nu este modelul pe care-l doream eu dar dupa atatea luni de cautari in zadar am gasit-o pe aceasta si am adaptat-o pe bara mea cu mult chin,masuratori,taieturi,si vreo 15 negrese ...eu zic ca arata mai bine cu ea asa...
            Attached Files
            Last edited by dorupopa2006; 1 March 2014, 18:29.

            Comment


            • Adevarul ca nu am facut destul misto de Bogdanel referitor la prelungirea lui...
              Ahhh, de abia astept sa ne intalnim )))))))))))))))

              Comment


              • arata bine doru vad ca ai gasit ceva pana la urma ...sa vezi mishtouri maine pe noi de la Alin ))
                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                Comment


                • Arata foarte bine. Bafta!

                  Comment


                  • Aline-pai sa stii ca ma asteptam....tiganie D-le )))) nu alta :P
                    Bogdane-acum are Alin de unde alege cand incepe cu mistourile ...nu pot veni maine ca sunt de servici
                    Logan21cdc-multumesc,numai bine!

                    Comment


                    • Frumoasa prelungirea,de unde ai luato?ai inbinato la misloc nu?nu ai putut sa o pui dintro bucata.

                      Comment


                      • Abia astept viitoarea intalnire ) mai facem o burta de ras,sa vezi "tiganie" cand va veni si yzy ) atunci sa vezi ras, a si alin nu am fost eu ala ) daca eram eu intram direct sa iti iei si tu o masina calumea ))
                        Last edited by faraonw; 1 March 2014, 22:41.
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • cosmin83-ms...prelungirea este luata de la un coleg din LCP este imbinata pt ca era mai lunga iar la jumate era un pic rupta,oricum nu aveam cum sa o pun intreaga pt ca am taiat din ea cam 3-4 cm altfel nu aveam cum sa o asez pe masina,pe capete are o terminatie,am avut mult de furca cu ea,insa mi a iesit.
                          Cata-acum o sa aiba Alin de unde alege ))))

                          Comment


                          • dupa cateva cautari de spatiu depozitare ph2 prin dezmembrari,am renuntat la idee asa ca am reusit si am montat spatiu depozitare ph1,era prea urat cu golul acela...
                            Attached Files

                            Comment


                            • poze spion )..restul o sa ti le pun pe stick la urmatoarea intalnire,ca aici stau 5 minute sa incarce o poza
                              Attached Files
                              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                              sigpic

                              Comment


                              • ms cata....ne auzim pt ca nu mai ajung duminica asta,sunt de munca. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google