BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    am primit ieri pachetul de la Silviu cu tapiteria Phase 2 si am reusit azi sa le pun pe masina! voi reveni cu poze! merci Silviu!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #92
      Super super masina parca o vad pe a mea.............cu excepta jantelor!!!!!
      Eu am facut stopurile fumurii si am scapat de argintiu si crom!!!!
      poate arunci o privire!! urmeaza porbagaj clean!!!
      bafta multa la tunarit si inca odata bravo!!!

      Nu mai folosi in exces semnele de punctuatie!
      Last edited by Cezar; 16 December 2008, 20:37.
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • #93
        cateva poze cu tapiteria: (cam slabe calitativ dar sper sa va dati seama de ele si de calitatea lucrarii )
        Attached Files
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #94
          ma poate ajuta cineva cu o inmultire a cailor?
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #95
            cine ma ajuta si pe mine cu o editare de semnatura? nu reusesc defel...
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • #96
              Frumos.Sa o stapanesti sanatos.

              Comment


              • #97
                Frumos loganul, sunt super husele ce model sunt si de unde ?
                http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                Comment


                • #98
                  astea ultimele sunt de la Silviu_79 si sunt tapiterie de PH2! merci de felicitari!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #99
                    cine ma ajuta si pe mine cu un sfat ptr montarea de paravanturi fata?
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • uite sfatul meu:

                      nu le monta, o sa iti para rau..plus ca tu ai si folie..o sa zgarii si folia si geamul
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Foarte frumos loganu tapiteria de kiss ai dat-o jos?... Sunt foarte naspha paravanturile, si eu am avut si le-am dat jos...
                        2004 Dacia Logan 1.4MPi
                        2006 Dacia Logan 1.5dCi
                        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                        Comment


                        • Foarte faina masina, desi nu (de asta imi place mult) ai facut eu stiu ce modificari la ea, e frumoasa, e ''corecta'' ca sa zic asa. Cand e curata ii sta minunat in culoarea asta (cred ca i se potriveste cel mai bine) Jantele se integreaza bine.
                          Ornamentele alea cromate de la geamuri nu prea dau bine, dar nu-i o problema - tie sa-ti placa.

                          Comment


                          • ok...merci tare mult de sfaturi! eu am avut paravanturile... le-am dat jos dar ma gandeam sa le pun la loc fara a mai trece pe la un meserias sa le puna! vroiam sa le pun ptr ca eu nu prea deschid geamurile dar cred ca renunt!
                            tapiteria de kiss nu am dat-o jos... am pus peste ea!
                            merci mult de urari!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Paravanturile alea sunt bune ca sa nu tragi curent cand mergi cu geamu intredeschis si sunt si mai bune daca esti fumator (mie mi-ar prinde bine) dar am inteles ca cica forteaza mecanismu/macaraua.
                              Cat costa un set de paravanturi?

                              Comment


                              • Iti sugerez din tot sufletul sa nu le pui (paravanturile). Eu unul am dar partea de sus a geamurilor acum este zgariata si pe deasupra au capatat si joc din cauza inchiderii in forta. Este adevarat ca ai avantajul de a putea deschide geamul cand ploua sau de a merge cu ceva viteza fara a te deranja curentul foarte tare.
                                Pana la urma este alegerea ta!
                                In schimb masina ta arata foarte bine si iti doresc numai succes!

                                P.S. Octavian_30 are dreptate si vin si confirm. Este adevarat pentru un fumator sunt bune
                                Last edited by Eu4yas; 2 February 2009, 12:59.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google