Gj 60 vdm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    poza 3 ... dar mai bine niste jante!
    sigpic

    Comment


    • #47
      poza 3, dar mai bine niste jante )))

      sudura in argon parca asa se numeste :-?
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #48
        bravo mihai, ai inceput bine, ai o masina impecabila si are mare potential, mai ales culoarea!!! Spor la modificat in continuare !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #49
          Mihai in poza a 3 a arata cel mai bine !

          Comment


          • #50
            Multumesc tuturor. Dar nu am mai facut nimic.
            In primul rand m-au respins la ITP , nu am avut bani sa o pun in regula si l-am facut a 2-a oara "la negru". Trebuie sa schimb capetele de bara, bielete... ma rog. Imi trebuie si cauciucuri, toate 4 , astea sunt opinci si se simte. Trebuie sa schimb si repartitoru de frana, la fel, se simte si asta.
            In al doilea rand s-au cam dus bani si pe produsele de zi cu zi: benzina, am avut acum schimbu de ulei, rovigneta, asigurare...etc.
            Ce sa zic, nu prea imi raman bani de altceva.
            Acum cam sta in fata blocului...Sorry.
            Attached Files
            sigpic
            !

            Comment


            • #51
              frumoasa masina asteptam modificari majore
              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

              Comment


              • #52
                Multumesc! sper si eu
                Nici o noutate, doar ca am ramas fara antena , acum chiar arata ca un frigider fara
                sigpic
                !

                Comment


                • #53
                  Lasa ma ca este vreme sa le faci pe toate. Daca ai Casco ti-o vopsesti toata in culoarea caroseriei, numai sa ai "norocul" sa ti-o zgarie cineva toata, iar jante iti iei si tu la primavara. Eu mi-am luat de pe portbagaj pe langa ce ti-ai luat tu si butonul si sigla. Parerea mea ca arata mai bine.

                  Numai bine!
                  Work is for people who don't have time to play golf

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Ai dreptate Mr.Danut.
                    Deocamdata nimic, nici macar nu mai merg cu ea, sunt ocupat cu serviciul.
                    Ar fi o noutate aceea ca am ramas si fara capace
                    Dar vestea buna e ca am apelat la Casco si o sa ma rezolve. Imi mai trebuie o hartie de la Politie dar se pare ca, colegii intarzie sa mi-o dea
                    Ceva poze de azi, am spalat-o putin.
                    Attached Files
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #55
                      frate am vazuto si eu asta seara in parcare...24-11-2011....arata bn..sa ai bafta in continuare

                      Comment


                      • #56
                        Masinuta s-a vandut . Mi-e dor de ea de nu mai pot.
                        Dar ma consolez cu sora ei mai tanara si mai bronzata care a ajuns ieri
                        Pozele sunt facute cu tel de aia se vad naspa.
                        Attached Files
                        Last edited by vdmihai; 12 May 2012, 21:36.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #57
                          Frumusica foc negresa, Ai mare grija de ea ca e pacatoasa la culoare dar e superba.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • #58
                            Sa o stapanesti sanatos, ce motorizare ai ales de data asta?

                            Iti recomand sa ii imbraci volanul in piele sau sa ii pui o husa pe viitor. Sunt foarte pacatoase volanele de Ph2, se rod foarte urat..
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #59
                              de curiozitate, ai dat-o cu 3000 ?

                              s-o stapanesti sanatos si s-o ingrijesti ca la carte, ti-as recomanda folie ca se vede superb pe culoarea neagra ..
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by ToranagaSama View Post
                                Frumusica foc negresa, Ai mare grija de ea ca e pacatoasa la culoare dar e superba.
                                Multumesc , ai dreptate e foarte pacatoasa la culoare. Si a ta e superba bineinteles, mai ales motorizarea.

                                Originally posted by aleXpeed View Post
                                Sa o stapanesti sanatos, ce motorizare ai ales de data asta?

                                Iti recomand sa ii imbraci volanul in piele sau sa ii pui o husa pe viitor. Sunt foarte pacatoase volanele de Ph2, se rod foarte urat..
                                Mulumesc Alex. Pai cum sa spun...sub capota il are pe ala micu 1.2
                                Dupa mai multe calcule, si toate alea a ramas asta.
                                Ca prima impresie e mai slabut ca raposatu' 1.4 si ca zgomot zici ca e masinuta electrica Sa vedem dupa 3-4 mii km. Eu unu nu sunt prea repezit la volan, deci daca o sa se comporte ca 1.4 o sa fie ok pt mine.


                                Originally posted by Tudor View Post
                                de curiozitate, ai dat-o cu 3000 ?

                                s-o stapanesti sanatos si s-o ingrijesti ca la carte, ti-as recomanda folie ca se vede superb pe culoarea neagra ..

                                2700 Folie vreau si eu, dar deocamdata merge si asa

                                Multumesc tuturor. Maine sper sa fac niste poze mai clare.
                                Last edited by vdmihai; 12 May 2012, 22:18.
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google