MAC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MAC-ul meu

    am si eu un golanel 1.6 full option...am investit si eu putin bani in el..un car kit de la Pilot,esapament dublu din inox si stopuri clare..mai am si eu sa ii pun niste jenti pe 16 si arcuri sport..in curand...sper






  • #2
    simpatic...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      S-o stapanesti sanatos!
      Iese fum pe ambele tevi?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Destul de misto (cu toate ca mai sunt zeci ca a ta da nu e stock e alceva) , si becuri ai .Ce zici vi pana in bucuresti la prima noastra intalnire LoganClub??
        sigpic

        Comment


        • #5
          arata bine,sa il stapanesti sanatos

          Comment


          • #6
            Originally posted by andrei
            S-o stapanesti sanatos!
            Iese fum pe ambele tevi?
            da iese fum pe amandoua tobele..la inceput nu iesea pt ca imi gresisera traseul cei de la PILOT,dar apoi l-am remediat tot la ei

            Originally posted by GOLAN91
            Destul de misto (cu toate ca mai sunt zeci ca a ta da nu e stock e alceva) , si becuri ai .Ce zici vi pana in bucuresti la prima noastra intalnire LoganClub??
            Da stiu ca mai sunt cateva zeci ca a mea dar totusi nu am lasat-o "cheala" daca pot zice asa....becurile le are pe cele din fabrica si se vad perfect.....Cand este prima intalalnire LoganClub si pe unde???

            Originally posted by SUPERCAR
            arata bine,sa il stapanesti sanatos
            mersi mult..dar yo mai am 6 luni pana dau de carnet ..il mai omor si eu cand mi-l da tata...ca eu am la activ un furt de masina..bine ca a fost a mea dar acum 2 ani sa intamplat asta )

            nu mai posta succesiv in cadrul aceluiasi topic!
            Last edited by 1.5 DCI; 14 May 2007, 14:08.

            Comment


            • #7
              Bine Ok da eu nu mas lauda cu un furt Daca vrei sa vi la intalnire (vb aicea mai multe) http://www.loganclub.ro/forum/intaln...teni-t384.html
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by GOLAN91
                Bine Ok da eu nu mas lauda cu un furt Daca vrei sa vi la intalnire (vb aicea mai multe) http://www.loganclub.ro/forum/intaln...teni-t384.html

                scuze imi pare rau dar nu pot sa vin... poate alta data si poate cum imi iau carnetu` la urmatoarea intalnire o sa fiu sigur

                Comment


                • #9
                  dupa un mic incident

                  Comment


                  • #10
                    Ce s-a intamplat?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      incearca sa atasezi pe forum atasamentele...din "Post reply" -> "manage attachments"
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by andrei
                        Ce s-a intamplat?
                        o mica..mare bordura am fost obligat sa intru in ea ca trecea o salvare si nu avea loc pe bulevardul din orasul meu....asta este...a trebuit sa o fac dar acum mai am sa o vopsesc dar imi mai iau si aia la vopsit 50 de euro+ refacerea barei si un plastic nenorocit 100 de euro asta e....150 de euro faceam altceva cu banii astia...

                        Comment


                        • #13
                          Imi pare rau pentru ce s-a intamplat.
                          Casco nu ai?
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            nasol de tot ......dar bine ca nu esti din oras cu mine te costa 300 euro aici
                            Logan Ambition 1.5 DCI - 2006
                            Passat 1.9 TDI - 2006
                            Audi 80 1.9 - 1989
                            Dacia PICKUP 1.4 - 2003

                            Comment


                            • #15
                              cum vin fel de fel de lucruri proaste unu dupa altu`..azi am descoperit ca nu imi mai merge becul de marsalier..si nu stiu sigur daca pot sa il inlocuiesc..stie cineva..pt ca am stopuri clare sau nu stiu cum li se mai zice

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google