Loganul CSB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Priceperea femeii la sofat sunt dovedite de pozele postate de mine mai sus ;)
    Totusi tre sa recunoastem ca sunt si femei care se descurca bine dar in general barbatii conduc cel mai bine...
    CsB
    Ambition 1.6 MPI

    Comment


    • #17
      Am fost la revizia de 1 an la reprezentanta DACIA in Brasov si mi-au propus sa-mi monteze filtru de polen.
      M-a costat 75 RON cu tot cu montaj.
      Mi-a zis ca e filtru de clio care se potriveste la LOGAN pt ca sistemul de ventilare e la fel si exista locas pt filtru, singura problema e ca trebuie facu un decupaj.
      CsB
      Ambition 1.6 MPI

      Comment


      • #18
        Cel mai tare "tuning"! :P

        Comment


        • #19
          Originally posted by redmed
          Cel mai tare "tuning"! :P
          la ce te-ai referit ??
          CsB
          Ambition 1.6 MPI

          Comment


          • #20
            Acu debea am observat grilele de jos,le-ai inlocuit pe cele de plastic sau le-ai pus peste ele.Se vad bine.Am inteles ca dupa montarea filtrului de polen se micsoreaza debitul de aer de la climatizare,se simte ceva?
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #21
              Originally posted by dan.gutu
              Acu debea am observat grilele de jos,le-ai inlocuit pe cele de plastic sau le-ai pus peste ele.Se vad bine.Am inteles ca dupa montarea filtrului de polen se micsoreaza debitul de aer de la climatizare,se simte ceva?
              Am pus plasa peste grilele negre de plastic.

              Am mers destul de putin de cand am pus filtrul de polen, dar n-am observat diferenta la debit (inca), insa se simte ca aerul mai curat!
              CsB
              Ambition 1.6 MPI

              Comment


              • #22
                Nu cumva ai tras cu ochiul,se monteaza greu?
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #23
                  Nu m-au lasat sa stau langa masina in service, iar din sala de asteptare chiar daca se vede toata hala, nu poti sa vezi ce face mecanicul in masina.
                  Cand am ajuns acasa m-am uitat unde au pus si am vazut ca e jos sub bord in dreapta consolei centrale.
                  O sa pun niste poze... eu cred ca e simplu de montat pt ca baietii de la service mi-au zis ca locasul exista dar tre decupata carcasa sistemului de ventilare c sa poti introduce filtrul
                  CsB
                  Ambition 1.6 MPI

                  Comment


                  • #24
                    Multumesc,daca ai timp baga ceva poze!
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #25
                      S-o stapanesti sanatos si multi km in continuare fara probleme.
                      Imi place rosu dar nu am avut curajul sa l iau
                      dunga rosie de pe oglinda da bine dar nu mi plac pleoapele pt k ramane mult spatiu intre capota si far.
                      Don't ride faster than your Angel can fly!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google