Interior Mai Special :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    puteai sa "imprumuti" si zona de depozitare de la cotiera originala, ar fi fost de efect. iti cam lipseste suportul de pahar, trebuie sa recunosti.

    Comment


    • #17
      sunt curios peretii aia cum i`ai facut, mie imi place, dar un spatiu de depozitare sau de pahar/sticla tot e nevoie
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #18
        Niste poze mai detaliate daca ai ar fi benefice ...foarte faina lucrarea.....interesant este unde e frana de mana ,ca in poze nu se vede ...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #19
          o sa pun maine alte poze. dar tot cu telefonul.altceva nu am.
          suport de pahar nu am facut pentru ca nu folosesc.in 7 ani nu am tinut decat telefonul in suportul de pahar.pe care acum il tin imediat in spatele scimbatorului.
          frana de mana este mascata am amai spus.
          cotiera are si zona de depozitare . se ridica cotiera si are spatiu acolo
          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
          vand lampa adaptabila la torpedo

          Comment


          • #20
            felicitari,esti printre primii,daca nu chiar primul care a facut ceva inedit cu consola(cotiera)

            Comment


            • #21
              alte poze
              am scos husele ca sa nu va mai oripilati
              multumesc pentru urari
              Attached Files
              Last edited by male; 8 August 2013, 23:46.
              vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
              vand lampa adaptabila la torpedo

              Comment


              • #22
                totusi frana aia de mana unde e ? )
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Tudor View Post
                  totusi frana aia de mana unde e ? )
                  Sub cotiera cred.
                  Din poza vad ca se ridica si acel spatiu de depozitare.
                  "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                  Comment


                  • #24
                    E cam gol spatiul ala langa schimbator , mai misto arata la Dsign cu ceva butoane .
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • #25
                      gol, negol, arata mult mai bine decat stoc de pe logan
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #26
                        Frana e functionala am mai zis si accesul se face rabatand cotiera cu tot cu spatiu de depozitare.
                        Eu in 99% din cazuri o las in viteza

                        Einstein Nu ma asteptam ca gustul meu sa se potriveasca cu al tuturor.
                        vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                        vand lampa adaptabila la torpedo

                        Comment


                        • #27
                          salut..din punctul meu de vedere arata fooarte bine..te-ai gandit sa mai faci?? eu unu as fii interesat de asa ceva..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • #28
                            interesanta ideea dar cred ca mai trebuie lucrat aici
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                            Comment


                            • #29
                              Chiar mam chinuit foarte mult sa iasa asa.poate nu o fi pe gustul tau,nu e nici o suparare,dar sper ca nu te superi daca iti zic sa te uiti si la alte masini la care schimbatorul e de marimea asta
                              vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                              vand lampa adaptabila la torpedo

                              Comment


                              • #30
                                arata superb interiorul ala; mie imi place enorm, cred ca e cea mai reusita lucrare de pana acum; pe acel panou poti monta usor butoane pt alte modificari viitoare gen: deschidere portbagaj, switch-rui pt NOS
                                mult succes cu masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google