Brasoveanca Mea B-83-RMJ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu tine ma tine ... cu dizelaru imi e putin frica
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • .
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • pana reusesc sa descarc pozele de pe telul meu care nu se mai conecteaza la calc, pun 2 poze de la intalnirea de azi, ca sa se vada mai bine difuzorul.
        Attached Files
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • jantele sunt tziganite mai bine ii pui tablele
          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

          Comment


          • la cum arata, masina "plange" dupa un set de suspensii sport.
            in rest e ok. bafta in tot ceea ce ti-ai propus!
            Last edited by mihai.85; 26 November 2011, 23:24. Reason: Automerged Doublepost
            Stock is boring...
            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

            Comment


            • suspensii sport nu va pupa pentru ca draguta de ea mai si cara cateodata, si atunci isi micsoreaza garda la sol biniso, si in plus, mai vede si drumuri fara asfalt, unde cu arcuri nu prea mai faci fata. asta e...

              cu jantele, daca nu iti plac, nu trebuie sa te uiti . erau cele mai aratoase cand le-am luat, singurul model care mi-a placut, in special pentru ca are spitele putin infundate...
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • eu am arcuri sport din vara si de atunci am facut ce-l putin 30000 de km si pe drumuri neasfaltate si nu am avut nici o problema..iar daca mai si cari cu ea...surpriza...arcurile sport sunt rigide sinu se lasa la greutate!!!
                numa bine!!
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • da, dar cu garda la sol ce fac? a ta e mai joasa decat era inainte...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • dar cu garda jos ce faci?
                    feresti calanle...limitarile de viteza le treci incet......cei rept H&r nu se lasa prea mult daca pui greutate pe ea...vei fi surprins....maergi preventiv sa nu iti sara telescoapele prin capota )
                    nairod...degeaba ai suspensie sport..daca nu iti saluti colegi de club in trafic
                    aline las-o asa ca tu faci parte din rally team
                    *****
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                    Comment




                    • si uite cum un topic mort a fost deshumat )
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • scuze de off..razvan daca te-as fi vazut cu siguranta te salutam..si asta o stiu toti cei din club indiferent de baricada(ALO..RMN..UNIC)..pentru mine toti suntem loganisti si salut pe toata lumea!!..si nu vad ce legatura este intre arcuri sport si salutatul....
                        o duminica dupa amiaza placuta la toata lumea...
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • hai sa il deshumam detot. ai pozele in marime maxima pe mail.
                          Attached Files
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • mersi. nu prea se vede sigla, trebuie facuta o poza pe lumina zilei. mama mama ce-am mai injurat si cat m-am chinuit cu prostia aia de adaptor
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • ia ca ai si cu sigla...
                              Attached Files
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google