Golanul Meu Rosu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masina a fost refacuta de alcineva http://olx.ro/oferta/dacia-logan-1-4...tml#ab34dc3262

    Comment


    • Nu zice ca a fost lovita...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • pai tu ai fi zis? era si normal sa apara la vanzare ) cu cat ai dat-o pana la urma?

        Comment


        • Mașină din anunț este prezentata ca logan Kiss fm și cu 110 mii de km dar mașina lovită a fost ambiance cu 31 de mii de km

          Comment


          • ceva "nu se pupa"...

            Comment


            • Același număr de înmatriculare. Aceeași culoare. Cu 70.000 km mai mult,varianta de top ca echipare. A existat Logan Kiss FM 1.4? De ce ar pune samsarul km în plus? Pentru a fi mai credibil? Ciudat tare...
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • A existat Kiss FM 1.4.

                Poate a facut o manevra cu actele ca e prea imbunatatita masina... de la stadiul de cheala si avariata serios.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • El a avut un model de 2007 fara acte si a facut din doua una cred

                  Eu iam vandut doar caroseria goala cu 2000lei in rest el stie ce a facut
                  Last edited by Aleexalex; 21 February 2015, 12:13. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • în afară de acte ce mai putea folosi de la tine? din anunțurile postate de respectivul se ocupa cred cu diferite piese provenite din dezmembrari!!

                    Comment


                    • Pai la caroseria mea trebuia scimbat spatele prag stanga si stalp in rest bun tot

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google