Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau pt incident ! Chiar voi fi mai atent prin traficul din Galati , sa vad daca iti zaresc masinuta . Te-ai hotarat catre altceva , ai luat alceva ?

    Comment


    • Originally posted by GFN View Post
      Va salut.
      Din pacate aseara pe A2 a avut loc o tamponare in lant (3 masini) in care am fost prins la mijloc si din care Corbul care m-a servit toti acesti ani a iesit sifonat rau si in fata si in spate.
      Din fericire structura nu a fost afectata , lovitura fata a fost deasupra lonjeroanelor,iar in spate este lovit tragerul si oala rotii de rezerva.
      Cum asigurarea acoperea doar daunele suferite in spate am renuntat sa o mai repar si am vandut-o asa epava. Cei din Galati probabil or sa o vada prin trafic dupa ce va fi reparata cu firma UBER pe ea.
      Nu pot decat sa ii multumesc lui Dumnezeu ca am scapat toti nevatamati, ca fiarele se indreapta.
      Momentan nu stiu ce masina voi cumpara, sunt ca un caine care s-a piedut de stapan ,era masina care m-a plimbat din 2014 incoace si o stiam si cu bune si cu rele, am avut azi asa un gol in stomac sa vad "Corbul" ca pleca pe platforma, ,dar in acelasi timp ma bucur ca dupa reparatii va mai circula si nu va ajunge donator de piese.
      Am ramas cu vopseaua pentru etriere si tamburi de la Foliatec, pe care trebuia sa ii vopsesc , cu antigel, care urma sa il schimb acum in toamna si cu un munte de amintiri frumoase pe unde m-a plimbat.
      of, imi pare rau, la sf lui Octombrie o sa fiu prin Galați poate te vad prin trafic. Jantele alea le-am avut puse pe Oltcit modificat in 2008, doar ca le vopsisem argintiu metalizat Aveam cauciucuri Pirelli 195/50/15 profil V de vara cum era la moda mașinile tunate.
      Era proaspăt vopsit bleu 5013 albastru nemetalizat Ral.
      ​​​

      Comment


      • Dupa multe cautari si verificari ( pe Car Vertical si RAR) am gasit o Skoda Ocatavia din 2017 1.6 TDI ( 85000 Km ) care a fost intretinuta ,reviziile la zi , fara evenimente si aproape toate dotarile, spun aproape pentru ca nu are navigatie, doar media.
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.
        Captain of the black pearl

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google