Br-94-kol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu am niste difuzoare Pioneer pe spate, la fel ca si playerul, sunt de 24 ovale, 80W luate sh, de vreo 4 ani. Sunt foarte multumit de calitatea sunetului, singurul inconvenient ar fi ca a fost nevoie sa-mi taie baietii de la service putin din tabla din spate ca sa intre, in rest o investitie excelenta, iti recomand. Eu am dat atunci vreo 150 de lei pe ele, acum posibil sa fie mai ieftine. Numai bine.
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • #62
      335 lei la apan m-a ajuns si pe mine o revizie normala la al meu 1.4 benzina. chiar filtrul de aer motrio l-ai luat mai scump cu un leu
      sigpic

      Comment


      • #63
        Salut ce boxe imi recomandati si mie ? Fata [aprox 2.5 mil] + spate [3 - 3.5 maxim] vreu ceva pe spate sa se auda si basu` cat de cat pe cele din spate ca nu vreu sa imi pun si woofer

        Ma uit pe http://www.be-loud.ro da nustiu ce sa aleg

        Comment


        • #64
          Bass tot nu o sa ai cum probabil iti doresti , daca iti pui boxe o sa vrei si mai mult si tot acolo ajungi. La 600 lei iti iei sub+amplificator foarte ok , personal pot sa iti recomand dracia asta , are un prieten pe o Fabia si RUPE (desigur , cu o statie adecvata) . Pentru boxe cea mai ok configuratie ar fii sistem de difuzoare pe fata (midbass+tweeter) si pe spate ovale , insa tot o sa fii departe de un sub.
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • #65
            ok dar imi poti da cateva exemple de difuri pentru fata si spate si pe viitor am sa imi pun si statie + woofer dar deocamdata vreau numai 4 boxe fata-spate

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google