B-52-pzt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Astăzi am terminat si instalația electrică pentru încălzirea in scaune. Funcționează perfect, termostatul oprește la nivelul setat. Totodata s-a montat si iluminatul ambiental, cablajele fiind in aceleași zone. Am folosit o banda cu led RGB de la iglo, controler pr lumini cu telecomanda. Revin mâine cu poze
    My Ride sigpic

    Comment


    • #92
      Poza cu lumina
      Attached Files
      My Ride sigpic

      Comment


      • #93
        Astazi s-a activat cu succes semnalizarea pe impuls
        My Ride sigpic

        Comment


        • #94
          Felicitari pt tot ce ai imbunatatit la ea ! Multi km fara probleme iti doresc .... Urmatoarea imbunatatire , cam care ar fi ?

          Comment


          • #95
            Multumesc. Imi place mult kit-ul aerodinamic de brazilia (cel din poza), insa din pacate e disponibil doar acolo. Ma gandeam si la un soft, insa deocamdata nu merita 200 euro pt 20 cp
            Attached Files
            My Ride sigpic

            Comment


            • #96
              Deeee , noi aici in Romanica , suntem mai inapoiati ca cei din Brazilia .. Poate intre timp va aparea si la noi acel kit ... Multa bafta si drumuri bune

              Comment


              • #97
                Multumesc, la fel
                My Ride sigpic

                Comment


                • #98
                  200 e pentru soft,pai nu poti sa dau o fuga pana la pitesti sa platesti cam jumate din suma
                  Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                  Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                  Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                  Comment


                  • #99
                    Am auzit ca la pitesti e mai ieftin. Problema e alta: nu am nici o garantie la pitesti. Masina este inca in perioada de garantie. Mai astept
                    Si sincer, mai bine bag bani in amortizoare (b8) si in upgrade-ul de frane decat in soft
                    My Ride sigpic

                    Comment


                    • ......

                      felicitari pt imbunatatirile aduse .
                      bafta in continuare
                      ai montat lampa de torpedou?

                      Comment


                      • Doar intrerupatorul; am pus o banda de led. Mi-a fost lene sa decupez torpedoul
                        My Ride sigpic

                        Comment


                        • felicitari pt masina, este faina, ai adus imbunatatiri foarte utile, ce ar mai merge,-vreau si eu sa montez- ar fi o plafoniera in spate, in rest km cati mai multi si drumuri bune sa ai
                          poti pune o poza din lateral cu masina? sunt curios cum arata autocolantul negru intre portiere, la o masina alba cum am si eu. mersi frumos

                          Comment


                          • Multumesc de aprecieri. Eu ma gandeam la niste lampi in stalpii spate, gen cum e la bmw.
                            Attached Files
                            My Ride sigpic

                            Comment


                            • Madutzu25 frumoasa masina.. incearca niste cadre mai largi (cu toata masina).. Stima
                              sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

                              Comment


                              • Ms. Sunt poze pe la inceputul topicului. Deja i-am pus jantele de iarna, poze tocmai la primavara )
                                My Ride sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google