Log - TM 87 SOF - an

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ms ms sper sa fie bafta..si cascaval
    http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

    Comment


    • #18
      bine ai venit pe forumul logan! frumoasa alegere la culoare si sa stii ca ai inceput cu dreptul imbunatatirile, dar am cateva obiectii: codita de rechin, plasticele de la stergatoare si folosirea in exces a culorii albastre la interior! Acum stiu ca o sa zici ca aceste gusturi nu se discuta, dar se pot imbunatati( nu o lua in nume de rau) !
      Sa o stapanesti sanatos si fara incidente! Spor in continuare la aranjat titiu!Numai bine |!

      Comment


      • #19
        Frumos exteriorul..aproape perfect.
        O intrebare: De unde e cumparat eleronul si cat te-a costat?
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • #20
          Originally posted by Ovae
          recent pics
          oglinzi vopsite,bari folie pusa,arata mai bine masinuta

          Comment


          • #21
            Originally posted by gxg
            Frumos exteriorul..aproape perfect.
            O intrebare: De unde e cumparat eleronul si cat te-a costat?
            din piata..1 mil jumate..nu e cine stie ce..da mie imi place cum arat..e potrivit ca marime..dar ai grija ca mai tre sa dai ceva bani pt finisaj klumea si vopsi.spor la treaba.
            ms pt pareri
            http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

            Comment


            • #22
              fucking shit...prea mult albastru la interior..ma dor ochii numai cand ma uit la poza.. (no offense)

              Comment


              • #23
                Ovae,principalul e sa te simti tu bine in ea.Am si eu o intrebare:cu ce fel de vopsea ai dat la interior,spray sau altceva?In rest numai urari de bine
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #24
                  Originally posted by terror3009
                  fucking shit...prea mult albastru la interior..ma dor ochii numai cand ma uit la poza.. (no offense)
                  no offense taken

                  Originally posted by D-FENS
                  Ovae,principalul e sa te simti tu bine in ea.Am si eu o intrebare:cu ce fel de vopsea ai dat la interior,spray sau altceva?In rest numai urari de bine

                  am facuto cu spray in interior...dar inainte sa dai cu plastofix..ca sa nu se ia vopseaua..
                  Last edited by Cristi_Xp; 19 October 2007, 02:22.
                  http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

                  Comment


                  • #25
                    Eleronul e lipit sau e prins cu suruburi...cum ai faut cu triplele (detaliaza putin)...partea cu negru de la "ochiul de pisica".
                    sigpic

                    Comment


                    • #26
                      Originally posted by Ovae
                      no offense taken




                      am facuto cu spray in interior...dar inainte sa dai cu plastofix..ca sa nu se ia vopseaua..
                      Multumesc pt raspuns,dar ce este plastofix-ul acesta?
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #27
                        cu plastofix se trateaza plasticul inainte sa-l vopsesti,altfel nu prinde vopseaua...o sa crape
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #28
                          Originally posted by crististreulea
                          M-am prins, chiar iti place albastru si ii sta chiar bine.
                          Imi place eleronul tau iar neonul mi-a dat idei :P. Doar ca a mea caruta e rosie si nu-mi place deloc neonul rosu. Mi-am pimpit calculatorul si e numa albastru. O sa pun un neon albastru sa vad cum imi place.
                          Ornamentul de la toba e impresionant! E de-a dreptul "uitate la gaura mea"
                          Sa o stapinesti sanatos si fara complicatii.
                          incearca cu niste diode rosii ( leduri ) in loc de neon ka sunt mai multe nuante de rosu....

                          frumoasa masina sa o stapanesti sanatos unicul minus e albastru ala de pe volan...........
                          Last edited by crististreulea; 19 October 2007, 12:36.
                          ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                          YO2MKL
                          sigpic

                          Comment


                          • #29
                            Originally posted by Cristi_Xp
                            cu plastofix se trateaza plasticul inainte sa-l vopsesti,altfel nu prinde vopseaua...o sa crape
                            Nu neaparat Plastofix, e mai bun Primer-ul.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #30
                              Nu te supara prietene insa este prea kitchoasa, prea mult albastru, ornamentul de sus de pe plafon se potriveste ca "nuca in zid", folia aplicata pe stopurile din spate arata ca naiba, neoanele alea nu prea isi au locul, mai bine iti luai niste jante si schimbai mult mai mult la aspect.
                              In sfarsit daca tie iti place sa o folosesti sanatos.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google