Bobbyred Cu Red-ul Lui ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sKyb0y View Post
    nu te supara dar de ce asa scump ?

    ele sunt 119 euro pe site
    daca ai fi citit bine ce am spus eu ,ai s vezi ca nu este mult........
    450 ron lupele ( tot kit-ul )
    410 ron montajul

    deci pana la 119 euro cat este kit pe site ( nu stiu care ) e ceva diferenta .....
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • aa deci montajul iar te rupe la buzunar . sa inteleg ca pe site montajul era mai scump ?
      From Miami 2 Ibiza
      Voucher
      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

      Comment


      • pe care site frate ????????? ca nu stiu despre care vorbesti !!!!! poate ma lamuresti si pe mine
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • de la blue xenon sau nu le-ai cumparat de la ei?
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • Originally posted by sKyb0y View Post
            de la blue xenon sau nu le-ai cumparat de la ei?
            tata daca ai fi citit tot ce am scris eu aici pe acest thread ,ai fi vazut ca nici nu am pomenit acest nume de firma asa ca nu stiu de unde ai scos tu asta....in fine nu conteaza
            apropo daca crezi ca este singura firma care au acest produs !!!!!!! nu este asa
            pentru cultura ta general le-am cumparat de la SB..
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • sry daca te-am stresat .
              credeam ca de acolo le-ai luat pt ca erau niste posturi ale unor colegi ce mentionau asta.
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • nu m ai stresat doar ca eu nu am pomenit nimik de acest site si nic de unde le-am cumparta,tocmai in ideea de a nu face reclama....si toate detaliile referitoare la produs le-am dat tuturor pe PM
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • sambata este gata instalatia de spalat faruri...mai am ceva de lucru la modul care comanda motorasul ( pompa ) de programat timpul de functionare pentru ficare diuza in parte
                  5 sec pe diuza din DR ,2 sec pauza ,5 sec pe diuza stg
                  buna ideea nu ?? furta de la Renault Megane 2
                  hehe

                  atunci am sa revin si cu pozele si filmuletul din timpul montajului

                  total investie 400 ron fara munca mea si modul
                  2 diuze renault megane
                  furtun 3 metri
                  1 motoras de Mcv
                  vas ( dacia 1310 )
                  si cateva ore de munca
                  Last edited by bobbyred; 25 May 2010, 20:59.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • marfa rau diuzele alea , asteptam sa vedem ce iese

                    Comment


                    • trebuie sa iasa ceva frumos
                      tu le sti ca le-ai vazut....mai am ceva de lucru la modulul de comanda pompa si f.f.f. putin la suportul de fixare rezervor..

                      apropo atentie cu interzisul ala acolo la tine...azi era garcea acolo la panda ..
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • a fost accident la "cedeaza" a intrat o baba in 4 masini

                        Comment


                        • "micsunica mea" a primit un nou look joi iese de la vopsitorie si tinichigerie, rosie ca,focu'.......
                          pozele dupa ce iese de la doctor

                          capote si plafon negru mat, capota spate clean
                          laterale rosu super cu 3 straturi de lac

                          iar pana la plecare la SB vine si un Intercooler cu tubulatura..
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • ai vopsit si pragurile de fibra..sau le-ai dat jos?
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • pragul de fibra l-am aruncat( stiu eram cam cojite )si am vopsit pragul original in negru mat...

                              abia ce am ajuns acasa de la vopsitor si sta frumos la cuptor la ora 18.00 a dat rosu si maine o scoate pentru echipat..
                              Last edited by bobbyred; 6 July 2010, 22:48.
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • intercooler bravo ...
                                sper ca tiganesti si pe la motor ceva , daca tot ai degand sa`l montezi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google