Bobbyred Cu Red-ul Lui ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    cu montajul farurilor? se monteaza usor ..daca vrei primesti asistenta de la mine ... 3 suruburi si gata ..apoi reglajul se face la zid sau la o firma ceva (asta nu stiu)

    Comment


    • #77
      Originally posted by CataFOF View Post
      multumesc pt faruri boby.
      cata
      inca nu am dat farurile jos de pe mansina ,nu am cum sa le montez pe aste tocmai de asta caut pe cineva ....

      cosmin

      nu la asta ma refere,cum sa montez faru pe masina, ci cum sa montez lupele in el
      Last edited by bobbyred; 14 January 2010, 23:19.
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #78
        bobby nu poate uploada asa ca o fac eu pentru el, explicatii va da el
        Attached Files
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • #79
          mersi bolo..

          despre asta ati vorbe- am cosmin...

          apropo cine m ajuta si pe mine cu montajul lor ,sau imi poate spune unde le pot monta si eu in Bucuresti ( o persoana ,un numar de telefon,o firma .....etc.)
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #80
            pai cautam si eu lupe la un pret acceptabil ..si te-am gasit pe un site :P ....da sa stii ca este un pret foarte bun mai ales ca au si xenon pe ele !

            Comment


            • #81
              is nasoale.....sa le stapanesti sanatos
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #82
                mersi joker, numai ca pentru moment stau cu ele in casa ,nu am gasit unde sa le montez ...
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • #83
                  e pe patru tuning , unu care vinde si cica si monteaza .
                  la montat ia intre 200 si 400 lei in functie de complexitate.

                  Comment


                  • #84
                    nu monteaza decat cu instalatii cumparate de la el.....
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • #85
                      Poti sa imi dai si mie un link sau un numar de telefon de unde ti-ai luat angel eyes`uri ..asta daca ejti multumit de ele :P

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                        Poti sa imi dai si mie un link sau un numar de telefon de unde ti-ai luat angel eyes`uri ..asta daca ejti multumit de ele :P
                        inca nu le-am montat pe masina ,pentru moment stau cu ele in casa nu am gasit unde sa le montez ...dar ati pot spune ca le-am vazut montate pe inca doua masini si bat super bine ( design,sdp) daca vrei link-ul ti-l pot trimi-te pe PM
                        pentru detalii te pot ajuta ei ..
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • #87
                          Decat sa dai 200 la unu' sa le monteze,cumperi un pistol cu aer cald,sau imprumuti si le faci singur.Sa incalzesti bine de jur imprejur,sa nu exagerezi si se desfac usor,eu asa fac acum.Lupa intra in gaura de la H4,sa respecti ordinea pieselor.La lipit sa folosesti silicon negru rezistent la umiditate.Iti mai spun un secret,in caz ca nu se izoleaza bine,sa nu se mai abureasca,pune intr-un ciorap de dama un pumn de silicagel,il gasesti la astia cu termopane,bagi saculetul cu respectivele graunte de silicagel in far si apoi lipesti dispersorul.Nu se mai abureste in veci.Spor la treaba,vad ca bara stii sa o dai jos !
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #88
                            si inca un secret, dupa ce cumperi feonul ala industrial...baga farul intr-o cutie de carton, ceva mai mare decat farul cu vreo 10-15 cm in fiecare parte, si fa o gaura indeva unde sa bagi gura feonului, si alta gaura cam la fel pe unde sa aiba loc aerul sa circule cat de cat
                            asa iti faci propriul cuptor
                            si silica gel ala, il gasesti si in adidasii noi, in ei in cutie, saculetii aia albi gauriti, dar mi-e sa nu apara greierasi
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • #89
                              mersi de sfaturi dan, bolo
                              sincer inca nu ma risc sa le desfac singur sa nu am surprize,surprize cu ele...la cele cu angel eyes de la MD am vazut ca se pot desface imediat dar la cele stock imi este cam teama sincer,mai ales ca sunt noi noute.. inca caut pe cineva care a mai defacut si sunt sigur ca nu am neplaceri
                              Last edited by bobbyred; 20 January 2010, 20:48.
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • #90
                                Marfa lupele .....fac toti banii....bafta cu montajul
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google