Eu Si Masina Mea(fara Laude:))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    O masina stock,culoare nemetalizata ...

    Comment


    • #17
      Yap!

      Comment


      • #18
        NU e stock...Are tips si aparatori
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #19
          ...Stickere si suporti LoganClub,ornament esapament...Mizilicuri...
          Pleoape in culoare caut da' am vb. Cu CosTin cand o aduce...Si paravanturi eventual...Alte modificari nu ii fac ca nu le gasesc rostul
          ...aparatorile si protectiile au fost sugestiile celor de la service si am zis de ce nu...sa fie ca nus rele.

          Comment


          • #20
            Mare grija cu paravanturile. Cam e problema ptr geamuri, ptr macara.. !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #21
              ...Am vazut pareri pe forum da sunt cam pro si contra...Adica sunt o problema dar multi au

              Comment


              • #22
                Acu noile imbunatatiri boxe fata coustic...Trebuia sa facem poze azi de la montaj
                low....&.....slow

                Comment


                • #23
                  Cea mai aiurea culoare nemetalizata...Mai bine luai galben
                  Succes viorele!

                  Comment


                  • #24
                    eu zic ca e cea mai misto culoare nemetalizata.... Dar sa fie spalata !)

                    Nu mai cita postul anterior! ! !
                    Last edited by darksid3; 4 December 2008, 23:54.

                    Comment


                    • #25
                      Acu' fiecare cu gusturile lui.E adevarat ca nemetalizata e mai pretentioasa mai ales bleumarinul.Se vede orice urmulita.Spre deosebire de metalizate unde praful poate sta in voie(dar si acolo depinde de nuante).
                      Oricum TWeetYva fi contra,daca aveam metalizata ii placeau nemetalizatele
                      Si da bleumarinul e printre cele mai frumoase cand e spalata masina...in rest pare o culoare mai degraba comuna
                      Last edited by viorelu; 5 December 2008, 00:09.

                      Comment


                      • #26
                        Fiecare cu aia a lui...Mie unu imi place culoarea mea super mult...Daca ar fi fost sa cumpar masina probabil ca nu luam rouge de feu..cred ca luam gri comet..Da daca ar fi sa iau acu alta masina culoarea ar fi rouge de feu...Oricum imi place si albastru tau
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • #27
                          Foarte draguta masina, curata, intretinuta e ok!!!
                          Stai linistit ca nui masin ape lumea asta sa f scpat de ZGARIETURI!!! Nici alea din Showroom nu scapa!!!!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #28
                            sa o stapanesti sanatos! bravo ptr alegerea Kiss FM-ului, ca varianta de dotari! despre paravanturi poti sa le pui daca nu folosesti geamurile ,iar daca le folosesti eu zic sa zici pas! am si eu tot Kiss si am avut probleme cu paravanturile (imi deplasa geamurile) si le-am scos!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • #29
                              a murit de tot topicu asta....mai pune si tu ceva poze..spune la lume ca ti-ai facut remapare...
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • #30
                                frumoasa masina,si culoarea este una din cele mai frumoase dar cea mai greu de intretinut!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google