My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu i-as face o spalare cu un ulei mai prost si solutie dedicata... Ai fi surprins cat ajuta. Stii unde sa intrebi de treburile astea
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • I-am facut Dani la 60 000 km. O sa mai fac una da mai incolo ca nici spalarile astea prea dese nu fac bine.

      Oricum la 60 000 s-a vazut diferenta cand i-am facut spalarea interna a motorului.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • aceasta alba este chiar alba ca zapada.superbaaaa.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • Las ca e bine asa masinuta merge foarte bine.

          Sa stapanesti sanatos gzenoanele si sa-ti lumineze calea cat mai bine.
          Super Oferte Accesorii Logan

          Comment


          • @leo_negrescu : Multumesc !

            @ToranagaSama : Merge de ce sa spun ca nu sper sa mearga la fel si de acum incolo. Multumesc de urare.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Am un fiat doblo la munca,i-am facut schimbu de ulei ,si dupa 1000 km zici ca nu este schimbat ) e negruuuuuuuuuuuuuu
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • Daca e diesel,se inegreste imediat...nu cred ca e atat de relevanta culoarea lui ci mai degraba proprietatile...
                sigpic

                Comment


                • La orice diesel se inegreste uleiul imediat.

                  Dragman zice bine importante sunt proprietatile lui nu culoarea.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Da intr-adevar si eu am ramas uimit dupa o zi sa vad ca uleiul deja are culoarea schimbata. Are cineva o explicatie pentru asta ??? sa stapanesti sanatos xenonul. Se vede ...zda ...
                    Last edited by BeYh3m; 17 November 2011, 22:48. Reason: modificare
                    sigpic
                    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                    Comment


                    • ce imi place cel mai mult,va intelegeti intre voi,cu pareri,cu idei etc.sunteti super.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Deci dupa ce am mers weekendul acesta pe timp de noapte pe langa Alba ca Zapada pot spune ca xenoanele alea fac toti bani . Se vad super bine pe masinuta iar in mers e o placere sa iti lumineze calea. Asa ca SDP-ul unii e invidiosi ca nu au asa ceva ( sa ne aducem aminte de ametitu ala care nu stia pe ce banda sau pe ce sosea vrea sa mearga prin campina) si sa te bucuri de proiectoare.

                        Ce imi pare rau e ca azi nu am mai apucat sa le vad si pe ceata cat de bine isi fac treaba dar nu e timpul pierdut.
                        Super Oferte Accesorii Logan

                        Comment


                        • Mersi Radu. Intradevar fac toti banii se vad foarte bine pe ceata.

                          Ametitul ala nu stia nici pe ce lume e da pai pe ce banda sa mearga.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Ai mers cu ele aprinse si cand nu era ceata...rusinica!!!
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Da nenea am mers cu ele aprinse pentru ca lupele mele sunt obosite si imi cam rup gatul cu ele.

                              Asta e motivul pentru care am mers cu ele aprinse si cand nu a fost ceata.

                              Asta e pana cand o sa schimb lupele.....
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • tot nu te iert!!!
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google