My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu siguranta asa o sa fac. Acum sper sa imi si reuseasca.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • bafta cu ea sdp ule!e aproape noua)mai ai planuri asa mari cu ea cum ai avut cu cealalta ,gen sa o aduci la stadiul de expozitii sau planuri mai mici?
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • Felicitari pentru noua achizitie!
        Sa o stapanesti sanatos si sa te plimbe muuuuulti km fara niciun fel de problema!
        sigpic

        Comment


        • dc nu logan2 ?

          Comment


          • SDP ma bucur pentru voi. Ati facut o alegere inteligenta> S-o stapaniti sanatosi si sa va duca multi kilometri(pana la Cluj mai ales ).

            @Loganu
            Logan 2 nu are 1.6 16V. E doar 0.9Tce si 1.2 16V.
            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

            Comment


            • Sa va duca multi km fara probleme!

              Tot Logan1 este baza, cea mai tare motorizare!
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Multumim tuturor pentru urari.

                Probabil ca o sa reusesc sa o fac in asa fel incat sa mai mearga si pe la expozitii.

                Logan 2 nu am vrut nu ca nu imi place cum arata dar am vrut un motor mai mare decat ce este pus in momentul de fata pe Logan 2.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • frumoasa masinuta sa o stapanesti sanatos
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                  Comment


                  • salut
                    sa o stapanesti sanatos si ai grija de ea. abia astept noul proiect.
                    app la vechia masina ai idee cat a fost taxa auto ?
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • Nu mai stiu cat a fost taxa pentru ca masina a fost luata pe leasing si leasingul a platit-o si eu am platit-o in rata de leasing.

                      @TMV : MUltumesc frumos.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • cica : "nu ca nu imi place cum arata, dar vroiam un motor mai mare...bla bla".Atunci cand te-am intrebat ce parere ai de logan II ai zis ca e varza ! hahaha
                        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                        Comment


                        • Din punctul meu de vedere da motoarele pe benzina sunt varza pentru ca vroiam un motor mai mare.

                          Nu am zis nimic de aspectul masinii.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • sunt de acord cu tine, motoarele pe benzina sunt varza, iar cele diesel sunt foarte mici.pana nu vad dieselul de 110 cp sau macar 1.3 benzina de 120cp nu are rost sa ma uit la logan 2.Desi noul clio imi face cu ochi iar daca baga 1.2'ul mai repede, merita putina atentie!
                            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                            Comment


                            • Ai 3 ani de cand ai carnetul, si o masina mai veche de 3 ani...Deci ori ai luat-o sh, ori ai primit-o de la parinti.
                              Ce pana mea te bati cu sula pe piept ca ai cumpara tu masina noua, cand nici nu sunt sigur ca ai un job. Iar daca ai un job, ai salariu mic...
                              Asa urasc atitudinea asta... N-am nimic cu tine, ci cu tipologia celor ce spun "domnule, pai sa dea mai multe de banii aia", desi ei nu ar lua nici cea mai ieftina varianta.
                              Vb ca sa ne aflam in treaba

                              @stp:buna alegere, bv!

                              Comment


                              • Eu nu fac parte din categoria descrisa de tine.Eu mi-as cumpara un logan NOU doar daca indeplineste toate condiitile pe care le doresc SI nu am spus macar o data ca nu as platii mai mult!
                                Care e problema ta ca am eu permis de 3 ani si masina tot de 3?Eu sunt fericit ca am avut masina in momentul in care am luat carnetul si ca am avut pe ce sa-mi dezvolt abilitatile de sofer.
                                Legat de situatia mea financiara nu simt nevoia sa ma justific in fata ta.Daca ai 10.000 euro cash ai cumpara un logan 0.9?Eu nu am facut acest lucru, am optat pentru o alta marca putin mai buna si am ramas si cu bani in buzunar pentru cheltuielile aferente.Spune ca nu ai fii facut la fel IN ACEASTA SITUATIE.
                                Legat de masina, da la 18 ani am primit-o cadou cu 40.000 km in bord.Stii la 18 ani in Romania e putin cam greu sa iti iei masina dar pana la 21 am reusit fara sa ma imprumit.

                                Nu vreau sa par arogant, nu am nimic cu tine, dar pana nu iti ceri scuze de faptul ca m-ai judecat GRESIT, lucru prin care m-ai jignit, nu avem ce discuta.

                                p.s. eu la 21 ani m-am insurat, si imi intretin singur familia!
                                Last edited by alex.dinca91; 10 April 2013, 02:47.
                                Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google