My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma uimesti pe zi ce trece! Ti-am vazut de cateva ori masina la AMG Pantelimon. E marfa!
    Acu o saptamana nu-ti mergea stopul pe frana de pe dreapta...
    Cea mai tare culoare!

    Comment


    • Stopurile nu se gasesc in comert au fost facute de cineva.

      Pai nici acum nu merge.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • arata intr-u mare fel !!! felicitari ! Si stopurile sunt cam unicat

        BVVVV
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Frumoasa rau masina..de stopuri nu mai zic nimic,sunt criminale,vreau si eu!
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • stopurile au fost vopsite sau sunt decolorate?
            sigpic

            Comment


            • Ma bucur ca va place cum arata.

              La stopuri s-a dat geamul original jos si s-a pus unul facut special alb.

              Nu sunt vopsite si nici decolorate
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Frumoasa masina ai investit ceva bani in ea!

                Comment


                • M-am gandit si eu candva sa schimb geamul, dar nu gaseam.

                  Oricum, o sa arate bestial - era mai bine daca erau albe - le picau fata la astia cu audi
                  sigpic

                  Comment


                  • Bestiale stopurile........

                    Comment


                    • Ai putea sa vopsesti si manerele si eventual sa schimbi oglinzile cu alea de prestige sau macar sa le vopsesti pe astea, poate niste praguri finute cat sa acoperi tablele alea de jos si atata.In rest masina arata foarte bine.

                      Comment


                      • Oglinzile m-am gandit si eu sa le schimb cu unele de Prestige dar nu m-am indurat sa dau banii pe ele.

                        Praguri nu imi pun ca trebuie sa gauresc pragul de tabla si nu vreau chestia asta.

                        Stiu ca poate ar arata mai bine dar fiecare are stolurile lui de pasarele si eu sunt impotriva gauririi pragului.

                        Intr-o buna zi o sa vopsesc si manerele si mie imi plac cum arata vopsite.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • o masina facuta cu gust, foarte frumoasa domne !!...numai bombe de logane tunate vezi pe aici ..

                          super misto stopurile !! cred ca o sa arate marfa pe masina.

                          Comment


                          • Vrem sa stim de unde ai luat geamul. Te rog frumos. E incredibil

                            Comment


                            • FFF frumos SDP-ule!! Jantele dau fff bine pe masina, iar stopurile......sunt ffff tari!! Acum.....sa le vedem si pe masina!!!

                              sigpic

                              Comment


                              • Stopurile sunt facute la cineva care repara stopuri faruri spoilare etc.

                                Cat de curand or sa fie puse pe masina.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google