My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B-53-SDP View Post
    Nu stiu daca apuc sa le pun ca trebuie sa imi caut sau sa imi fac antifurt pentru ele ca altfel pe prafurile astea s-ar putea sa raman fara ele.

    Nu le dau ca imi sunt drage rau si mi le-am dorit mult si nu le dau.
    Frumoasa masina ,la fel si jantele (cu inel rosu sa nu fii deocheat)... daca cauti antifurturi si nu gasesti, te ajut eu ...am om

    Bine ca nu ai ales primul model...sa le am doar eu !

    Comment


    • @cos_min_i: Sa le stapanesti sanatos si ai grija de ele.

      Pana la urma am ales modelul asta pentru ca mai toata lumea a zis ca asta ar arata cel mai bine pe masina mea.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • super jantele ..imi plac la nebunie....si la mine au fost astea in calcul..dar pana la urma m-am incurcat cu rasurile astea care le am..asta e..
        marfa si gumele..cat ai dat pe ele???? jante/ gume...??

        abia astept sa le pui pe masina sa vad ceva poze...felicitari inca o data...
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • frumasa masina colegule sa o stapanesti sanatos

          Comment


          • nea sedepeule trebuie sa cinstesti suportul de jante din fot ca alfel data viitore se balangane!!!)
            hai ba cif inca nu le-au urcat pe atelej??? sau astepti sa ti le urc pe alta atelaja (stii tu cine mai ravnaste la neste jantii ca ale tale, a innebubunit cind i-am spus si saliveaza inca...)

            nea sedepeule trebuie sa cinstesti suportul de jante din fot ca alfel data viitore se balangane!!!)
            hai ba cif inca nu le-au urcat pe atelej??? sau astepti sa ti le urc pe alta atelaja (stii tu cine mai ravnaste la neste jantii ca ale tale, a innebubunit cind i-am spus si saliveaza inca...)
            Last edited by shao77; 16 October 2009, 17:40. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Te cinstesc ca mai ajutat cu celelalte.

              O sa le pun si pe masina da nu stiu cand.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • salut am si eu o intrebare aceste jante au omologare rar tuv ?
                ps: sunt frumoase jantele sa mergi multi km cu ele
                Last edited by vallio; 21 October 2009, 00:46. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Multumesc.

                  Nu m-am uitat dar banuiesc ca au certificare TUV.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Hai ma, limbric, pui si tu alea sus? Ma 'nervezi si fac spume! Sunt curios cum vin.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • O sa le pun ma stai asa ca nu am antifurturi si nici timp sa le pun.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Ma, ca greu o fi sa iei niste antifurturi si mult timp iti ia sa te opresti juma de ora la vulcanizare... Ce suflet ai ma nene? Sa stea rotile nemontate...

                        Si nu te stresa c antifurtul, daca vor sa ti le ia, ti le ia oricum.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Asta asa e stiu da macar sa stau eu linistit si impacat ca am incercat sa fac ceva in sensul asta.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Daca gasesti niste antifurturi mai rare sa le zic asa sa-mi spui si mie de unde le-ai luat si la ce pret. Imi vor trebui si mie. Hai cu jantele, mai vine o sesiune foto cred.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • intrebare: daca pui alta dimensiune de jante sau cauciucuri se pierde asigurarea casco?
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Trebuie sa citesti cu atentie contractul...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google