My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @dany_av: Eu sunt ceva de genul "Omul e nebun n-ai ce alege de el.

    @MishuRS: Multumesc frumos.

    @Cezar: Nici chiar asa. Are mici chestii care nu imi plac mie asta e da o rezolv eu.

    @katalin_89: Manerele deja sunt in fuller dar nu am mai avut azi timp sa le finisez si sa le si vopsesc.

    Drumuri bune si tie colegu.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Foarte frumos a iesit, bravo

      Comment


      • sal...foarte frumos a iesit....si se vede la fel de frumos......cati km are masina ...probleme la injectie ceva!?

        Comment


        • meserias omu...imi place la nebunie cum a iesit.....spor in continuare la modificari
          sigpic

          Comment


          • sdp a iesit bine abia astept s-o vad sambata
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Ma bucur ca va place ce a iesit din capota. Omu intradevar e bun meserias si mie mi-a placut cum a lucrat.

              @sli_waz: Din pacate sambata la Polivalenta nu o sa fiu prezent pentru ca plec din Bucuresti dar cu alta ocazie o s-o vezi sigur.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Foarte tare!

                De fel, Loganu alb nu imi place...mai ales ph1! DAR!!! ...asta are ceva deosebit, foarte placut ochiului si cu "bad boy look" arata extraordinar de bine!

                Felicitari!

                LE: app, cat a costat toata lucrarea?
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • A iesit foarte frumos.
                  Felicitari SDP si multa bafta in continuare
                  sigpic

                  Comment


                  • SDP-ule a iesit super tare noul look ...felicitari ! bafta in continuare !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • foarte frumos...
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • Arata foarte foarte bine nenea "suparato-incruntatule" care esti. Fii vesel ca a iesit foarte bine perfectionistule.
                        Mie imi place mult si te felicit pentru munca depusa. Bravos Ciprian!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • foarte cocheta e "alba ca zapada" ! f ff tare
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • frumoasa a iesit lucrarea SDP
                            chiar ca este alba ca zapada

                            Comment


                            • Ti-am spus si aseara ca a iesit foarte bine capota, cel putin noaptea se vede ok, iar cu imperfectiunile poate vei avea dreptate, in poze nu prea au ce sa se vada, ca si onduleurile de pe capota mea, in poze e ca noua iar in realitate... . In fine lasa ca o faci tu, sa ii mai faci una-alta la masina, poate o revopsire totala in viitor cine stie, sa fie toata masina uniforma, sau un polish cum crezi ca e mai bine! Spor in continuare!!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • @frankcadillac : NU ma costat nimic nici bad boy-ul si nici vopsitoria.

                                Multumesc celor carora le-a placut si le place ceea ce am realizat la masina.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google