My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @sKyb0y: Stikerul acela cu "RENAULT F1 TEAM" va disparea si va ramane combinatia alb-albastru.

    Intre timp SDP-ul a implinit 48 000 km si a primit 2 amortizoare scurtate ( scurtat tija cu 40 mm ) si intarite cu 50% fata de stock.

    Masina nu a coborat dar este mult mai rigida si sta mult mai bine pe viraje.

    Urmeaza zilele astea si cele spate sa fie scurtate si intarite la fel ca cele fata.

    Am reusit sa vopsesc si 4 manere in culoarea caroseriei dar inca nu am avut timp sa le montez pe masina sper saptamana viitoare sa fie montate.
    Attached Files
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • bv nenea SDP o sa arate bine cand pui stikerele alea ?
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • bravo domnu' ! ...arata bine ...bafta la tunarit !
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • de aia treceai pe liniile de tramvai cu 1-a la ralanti ? ) Felicitari! se merita ?
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • @pirvu_alex: Cum reusesc sa ajung sa dau polish la capota motor sa scot lacul fiert si prind o zi calduroasa si frumoasa pun si dungile.

            @LmtdEdition: Multumesc. Sper sa o fac sa arate si mai bine.

            @Thejock3r: Pai normal ca asa trec liniile. Se merita parerea mea acum depinde de fiecare in parte daca ii place sa fie zdruncinat mai tare sau mai incet.

            Mie imi place ca sta foarte bine pe viraje cu conditia sa ai anvelope bune. Ale mele inca sunt noi si merg foarte bine sunt multumit de ele, sa vedem cum se vor comporta cand se vor mai uza un pic.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • multi km in continuare si la cat mai putine zdruncinaturi. dar de ce nu ai zis nimic si de politia care te intreba de sanatate cand ai oprit sa pozezi acei 48000?
              sigpic

              Comment


              • frumosa lucrare se merita din plin bafta SDP...ulee
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • super masina...mie unu imi place mult

                  1.6 MPI 8Vsigpic

                  Comment


                  • @`dada: hai ca zdruncina un pic mai mult decat inainte.

                    @SanduGolanu: Multumesc mult Sandu si multumesc mult pentru imprumutul amortizoarelor.

                    @Spirea Robert : Multumesc mult.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Azi am reusit sa pun manere vopsite in culoarea caroseriei cu ajutoarul colegilor de forum fiecare cate un pic si le multumesc pentru ajutor adica :@`dada; @Dsign; @Soran si nu in ultimul rand @Canto.

                      Zilele astea urmeaza si amortizoarele spate intarite cu 50% peste normal si scurtate 40 mm si montarea boxelor fata care inca nu am reusit sa le montez asa cum vreau eu desi si aici am avut ajutor din partea acelorasi oameni mentionati mai sus in special @Canto si @Dsign pentru locatie.
                      Attached Files
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • da f bine! sa-i faci o baie si la pozat cu eaaaaaa!!! uuu...alba ca zapada...uuuu
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • sa le stapanesti sanatos
                          dupa o perioada lunga de timp a devenit prestige la exterior....acum te`ai calmat? arata bine
                          cand le facem baitza? sa fie frumoase si sa le bagam intr`o sedinta foto?
                          sigpic

                          Comment


                          • Nimic de zis ...una mai frumoasa decat alta
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • Multumesc `dada pentru poze. Sunt foarte frumoase pozele te pricepi ce sa zic.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google