My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In primul rand vreau sa ii multumesc colegului @Thejock3r pentru minunatele poze facute masinii mele ce sa mai au iesit de nici nu am cuvinte sa spun cat de tari sunt si in al doilea rand lu` @dada pentru ca le-a pus pe ride.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • suuuper tarii pozele si masina bineinteles ... de unde ai luat aeratoarele ? ...vreau sa imi iau si eu dar pe albastru mai inchis
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Minunata,extraordinara....nu am cuvinte,prea frumos ALBUL asta....
        sigpic

        Comment


        • Am vazut masina "live" si pot zice ca arata la fel de bine ca in poze.

          Felicitari, ai facut o super treaba SDP'ule! Tine'o tot asa, ca ai gusturi bune!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • superb..ce sa mai zic...
            sigpic

            Comment


            • cu placere sedepisto sa dai si tu o bere ca la cate poze am pus aici le`am si pierdut numarul.
              @Jokere: nu am vrut sa fac publice toate pozele, am vrut sa il las sa fiarba in suc propriu, si m`am gandit ca o sa le postezi tu...asa ca ajutor
              sigpic

              Comment


              • Va multumesc mult pentru parerile de bine pe care le aveti despre masina or sa mai vina mici imbunatatiri dar toate la timnpul lor.

                Aeratoarele sunt luate din Vitan. Alt albastru nu exista si eu vreau unul mai deschis si o sa recurg la metoda vopsirii sa vedem ce iese.

                Vreau sa le fac acelasi bleu ca dungile de pe masina.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • criminala masina!multi km fara probleme!

                  Comment


                  • super tare va sta in cate 3 asa la prezentari..toate in acelasi stil...felicitari tuturor
                    sigpic

                    Comment


                    • te rog frumos sa imi lasi si mie un pm cu ceva date legate de stopuri:unde leai facut si cat teau costat?

                      Comment


                      • Stopurile sunt facute la nene in Bucuresti si sunt schimbate doar geamurile.

                        A scos geamurile normale si a facut alte geanuri pe care le-a lipit pe stop.

                        La becul de pozitie si frana a lipit o bucata de plastic rosu transparent pentru cabecuri rosii cu 2 faze nu se gasesc.

                        Toata afacerea m-a costat 200 ron
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • aoleu cate idei ti as fura de pe masina asta..da nu i frumos)
                          sigpic

                          Comment


                          • foarte frumoasa masina , sa o stapanesti sanatos.
                            sigpicTransport marfa !

                            Comment


                            • ce zici de culoarea asta la bord? i am facut azi prietenei pe sandero si arata super tare..e perlata
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • ce planuri de viitor ai ? masina pare completa ;;)
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google