My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multi km nenea sa ai grija de ea
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • Sal, iti vad masina zilnic la benzinarie,lucrez in zona.
      Am vazut ca ai cochilia vopsita alb pe dedesubt si se oglindesc ceasurile in ea, seara e deranjant, nu sunt prea multe lumini?
      Tinc fest !!

      Comment


      • Nu stiu daca e sau nu deranjant pentru ca eu m-am obisnuit cu ea si nu mi se pare deranjanta acum nu stiu probabil pentru cineva care nu are este.

        Pentru mine nu in oras mai ales nu iar in afara noaptea dau lumina la bord mai slaba si gata se rezolva.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Revizia de 60 000 km a fost facuta fara probleme.

          Pompa de apa nu curgea dar preventiv am schimbat-o si in felul asta am schimbat si lichidul de racire.

          Rola de la distributie era pe duca, deci nu degeaba recomanda probucatorul schimbarea distributiei la 60 000 km sau 4 ani.

          Am schimbat si uleiul la cutie, cutia este JR3 si intra 2,8 L de ulei si se simte ca l-am schimbat pentru ca intra mai usor acum in viteze.

          Asa ca eu am scapat pentru urmatorii 60 000 km sau 4 ani.

          Recomand cu caldura tuturor schimbul distributiei asa cum scrie la carte si daca cineva are nevoie am un mecanic super bun care lucreaza bine in primul rand, curat in al doilea rand si fara greseala.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Ai scapat de distributie inca 60 de mii de km , pana la 75 de mii cand schimbi iar consumabilele si poate ceva accidental. Bafta pentru urmatorii 200 de mii.
            sigpicTransport marfa !

            Comment


            • Pana la 75 000 km mai schimb de 3 ori uleiul si filtrele.

              Eu le schimb la 5 000 km. si sper sa ajung si la 260 000 cu ea.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Felicitari Cipriane, iti doresc inca 200.000 km fara probleme.

                Comment


                • un dci foarte fericit ca are un proprietar asa grijuliu
                  bravo mister

                  Comment


                  • doar 260.000km? am vazut un 1,5 65 cp cu 360.000 si arata ok ...

                    multi km inainte si fara probleme ! ...imi place cum este ingrijita masina
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Multumesc baieti de urari sper sa ajung cu la 200 000 km.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • am admirat si eu masina intr-adevar...frumoasa alba ca zapada ...pacat ca era murdara
                        Attached Files

                        Comment


                        • Multumesc Mishu pentru poze si ma bucur ca iti place. Am vrut sa o spal da joi noapte a nins si am zis ca daca o spal o fac la loc pana acolo.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Cred ca o bara spate de Ph2 cu catadioctri albi ar completa-o la perfectie. Asa imi place si mie fara fibra pe ea. Ne asemanam. Yo negru, tu alb.
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                            Comment


                            • DSL-ule mai ai mult pana departe, sa mor daca vad asemanarea..si are fibra la bad boy si la grila :P
                              eu zic ca ar merga mai frumos cum i ai aratat lu mihai de la ghetto, cu difuzoru ala integrat..bara de ph2 arata bn, da la evacuarea aia cu doua iesiri nu prea imi arata frumos
                              SDP-ule, e sabotaj undeva, ca veneam rau din urma cu modficarile, da nu e de munca pe nicaieri sa fac bani
                              sigpic

                              Comment


                              • Bara spate de PH2 nu o sa fie deloc, in schimb sunt alte schimbari exterioare care asteapta bani sa fie puse in practica
                                Si fie vorba intre noi, bara de PH2 e mult mai "feminina" decat cea de acum si nu se potriveste cu agresivitatea pe care a adoptat`o in fata cu acel bad boy lasat mult. Eu cam asa vad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google