My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa bara.Sa ajungi sa mai pui un 0 la km aia

    Comment


    • Spor la treaba in continuare!
      .... si multi km fara probleme.
      Cu respect

      Comment


      • Frumoasa bara ! spoor la surubarit in continuare !

        Comment


        • @cosmin 1995: Atatia km sigur nu o sa tina motorul, masina poate.

          @Laurentiu M.: Multumesc Laur asa sa fie. Cu respect sa traiti.

          @jelly : Multumesc sper sa fie si mai frumoasa vopsita si terminata.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Place bara. Sa o stapanesti sanatos

            Comment


            • chair azi m-am uitat pe niste poze ce le am in pc cu masina ta ca imi era dor de ea ... eu sincer abia astept sa vad cu iese ... mor de nerabdare ... iti verific topicul de 2-3 ori pe zi ... in fiecare zi ...
              sigpic
              Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

              Comment


              • ce bine ii sta fara dungi
                bafta in continuare sunt sigur ca o sa iasa ceva frumos

                Comment


                • @BeYh3m : Ma bucur sa aud asta si cu siguranta o sa fac tot posibilul sa iasa cat mai bine.

                  @Mishu : Asa am zis si eu de aceea le-am dat jos. Rau nu arata nici cu ele era un constrast frumos totusi dar nu prea se mai potriveau deloc cu ce vreau eu sa ii fac.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • banuiesc ca nu ai sa renunti la proiectoare nu? sa vedem bara fata si eleronu vopsite si puse pe masina la linie si apoi va fi o alba ca zapada incruntata

                    Comment


                    • Bara arata bine dar eu in locul tau as astupa si locasu ala unde pui numaru

                      Comment


                      • Domnu' ne mai fierbi mult? Hai cu vopseaua aia odata

                        Comment


                        • Locasul de numar nu-l astup ca e ok asa cum e.

                          Si eu abia astept sa le pun pe masina dar totul depinde de vopsit.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • S-a mai lucrat un pic la masina saptamana trecuta si azi.

                            Saptamana trecuta s-a executat deschiderea portbagajului din buton multumesc colegului nostru Dragman si azi s-a scos butonul de deschidere de pe capota portbagajului cu ajutorul baietilor de la Custom GARAGE carora le multumesc pentru treaba asta.

                            Si cateva poze.
                            Attached Files
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • chiar acum am intrat sa iti las un comm ca nu am mai vazut nici o poza si nici nu ai mai zis nimic de evolutia masiniii .... azi dimineata am verificat si nu era nimic postat ... mai ai ceva de inlaturat de pe masina ??? sau de acum urmeaza vopsitul .... ??? ai pregatita alta bara spate ???
                              Last edited by BeYh3m; 22 August 2011, 23:00. Reason: adaugat
                              sigpic
                              Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                              Comment


                              • Asta seara am pus bara fata pe masina nefinisata si nevopsita pentru a termmina grila.

                                Si cam asa arata masina cu bara fata.

                                Cand o sa fie finisata si vopsita va arata bine rau mie unu imi place.

                                Pozele sunt facute cu telefonul din dotare care noaptea nu prea face poze bine.
                                Attached Files
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google