Logan 1,2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    da, evident.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #32
      Intreb deoarece am inteles ca SL10 ar avea alt sistem de franare

      Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

      Comment


      • #33
        da, are o ancora in portbagaj si roti patrate...
        acum serios, nu stiu daca are sau nu alt sistem de franare. ceva imi spune ca n-are. adica au facut ei ceva super-special pt doar 2000 de masini? hm...n-as crede asta, cunoascandu-le politica de reduceri de costuri.
        daca sl10 are roti pe 15, 4x100, centrare pe 60mm (si sunt 99% convins ca asa are, daca e sa aiba roti pe 15), atunci merge orice roata de 15 de la orice logan, fie el l2, ph2, l1 si chiar l0 .
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #34
          SL 10 are roti pe 16.

          Comment


          • #35
            Singura diferenta intre jantele de Logan r15 este et-ul. La Logan 1 ph1 este et50, la ph2 este et43 si la Logan 2 este et40. Si mai sunt jantele r16 care nu stiu ce et au... Ideea e ca merg toate jantele intre ele pe toate modelele de logan...inclusiv Dokker si Lodgy.

            Comment


            • #36
              Jantele r16 au et37

              Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

              Comment


              • #37
                Va salut!As vrea acest player pt un logan 2 https://altex.ro/dvd-player-auto-pio...50w-6-2-usb.As dori cateva pareri daca merita achizitia si in mod special daca il pot adapta la comenzile de pe volan ale masinii.Multumesc!

                Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

                Comment


                • #38
                  Nu functioneaza link-ul

                  Comment


                  • #39


                    Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google