Albastrel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by dl_dr25 View Post
    T15 dar trebuie sa ai grija la dimensiune ( eu am gasit doar pe portocaliu la dimensiunea care merge le noi), nu tai nici o folie schimbi becul [emoji39]

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
    Salutare,

    Am eu pe rosu, daca te mai intereseaza.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #62
      Salut! Care au fost costurile pentru activare/afisare eco drive si temperatura exterioara pe medianav? Stiu ca trebuie cumparat multiplexor dar altceva nu stiu ce imi mai trebuie. Tu in postul #10 ai primele doua poze care nu stiu ce reprezinta, are legatura cu multiplexorul? Multumesc!

      Comment


      • #63
        Nu imi mai aduc aminte cat a costat activarea si montarea multiplexor, acestea au fost facute de t0rqemada ( dar are preturi decente, intreaba pe el )
        Ce ai vazut in cele doua poze este lampa torpedou cu led [emoji16] si un obd pt a citi temperatura apa pe telefon.


        Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

        Comment


        • #64
          Doar temperatura apei o obtii cu ajutorul acelui obd? Ma gandesc ca daca sunt mai multe informatii ar fi super. Multumesc pentru raspunsuri, stima :-).

          Comment


          • #65
            Am facut si etrier ii pe negru, iar pe spate am dat cu teroson ( 2 maini o oala cu un spray ).
            Am curatat cu perie de covoare si alcool IPA inainte de a aplica teroson.
            Attached Files
            Last edited by 77sky; 8 September 2018, 17:27.

            Comment


            • #66
              Frumos lucrat. Sa inteleg ca ajung 2 spray-uri de 500 ml pentru ambele oale?

              Comment


              • #67
                Sincer a intrat unu jumatate pt ambele oale.
                PS: unele raspunsuri le dau in privat daca consider ca nu sunt de interes pt toata lumea, fiindca nu doresc sa il incarc pe Albastrel [emoji16].

                Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google