Loganul Meu TM-11-MCC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au reglaj si pe inaltime dar nu se poate adapta la cel din masina

    Comment


    • Buna am lipsit ceva vreme acum am reveit si as dori ceva pareri despre ce ar mai trebui facut la masina asta

      Comment


      • Sunt extrem de multe lucruri de facut la masina, nu cred ca ai nevoie de sfaturi , urmeaza modelul masinilor facute cu gust.
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Ideal ar fii daca ai veni pe la intalniri ....ai afla ce poti face si ce au facut si altii ......dar na ...se pare ca nu prea te incanta ideea ....
          sigpic

          Comment


          • TM80MAT Salut uni muncesc in weekend si cand nu muncesc stau cu familia ca de ..........este Duminica dupamasa...............incercati si voi sa cautati alta zi de intalniri,pentru mine aceasta zi este total nepotrivita.Sper sa intelegi si sa nu te superi pe mine.

            Comment


            • Return

              Buna seara la toata lumea,a trecut ceva vreme de cand nu aa mai intrat dar sunt plecat din tara si nu prea am avut timp.Sunt in Luxembourg si vreau sa va spun ca Dacia este prezenta si aici ca si in alte colturi ale Europei.Au si forum dedicat marci si se discuta si aici lucruri interesante.Daca va intereseaza ceva legat de partea asta a Europei si as putea sa va ajut cumva nu ezitati sa ma contactati.Numai bine si acum sper sa ne auzim mai des.http://www.dacia-logan-club.de/forum...imple-car.html

              Comment


              • Dudelange

                Salut niste poze noi cu furia argintie de pe meleaguri strainehttp://www.loganclub.ro/forum/images/smiley/yahoo.gif
                Attached Files

                Comment


                • NU ma supar Blondu ! In fiecare zi vedeam masina ...cu portbagaju de plafon .montat ...parca era abandonata .......parcata ....pe strada ce trece prin complex .....vizavi de ceva ...terasa cred ..sau bar .....ai plecat acum cateva zile .....ca de 4 zile nu am mai trecut pe acolo !
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by blondu_75 View Post
                    TM80MAT Salut uni muncesc in weekend si cand nu muncesc stau cu familia ca de ..........este Duminica dupamasa...............incercati si voi sa cautati alta zi de intalniri,pentru mine aceasta zi este total nepotrivita.Sper sa intelegi si sa nu te superi pe mine.
                    Off topic
                    Ai mare dreptate fiecare cu programul lui si ma refer la faptul ca nici cand era intalnirea Sambata nu venea-i, deci sa intaleg ca Sambata sau Duminica nu poti?
                    Toate sunt in regula pana aici dar se intamplat de cateva ori ca ai trecut Duminica pe langa noi fara sa te opresti in primul rand sa nu mai zic de un claxon, noi te-am observat ca ai stikere...

                    Ps. Special pentru tine fac o intalnire miercurea daca vrei si este ok?
                    sigpic #

                    Comment


                    • Cand sa intamplat sa trec pe langa voi eram cu familia veneam si noi de la un gratar de la iarba verde crezi ca daca as fi fost singur nu ma-s fi oprit???????????????????? Acum sincer,daca sunteti suparati pe mine asta este,parerea voastra si eu o respect.Numai bine.PS. acum sunt plecat si nu stiu cand o sa revin deci nu este nevoie sa schimbati ziua si oara de intalnire pentru mine.

                      TM80MAT si ca sa intelegi masina nu era abandonata acolo,era parcata pentru ca acolo locuiesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Last edited by blondu_75; 23 September 2011, 10:15. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Stiam asta . Era un fel de gluma ...dar na . Nu te-ai prins . Asta e ! numa bine !
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by blondu_75 View Post
                          Cand sa intamplat sa trec pe langa voi eram cu familia veneam si noi de la un gratar de la iarba verde crezi ca daca as fi fost singur nu ma-s fi oprit???????????????????? Acum sincer,daca sunteti suparati pe mine asta este,parerea voastra si eu o respect.Numai bine.PS. acum sunt plecat si nu stiu cand o sa revin deci nu este nevoie sa schimbati ziua si oara de intalnire pentru mine.

                          TM80MAT si ca sa intelegi masina nu era abandonata acolo,era parcata pentru ca acolo locuiesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Nu este suparat nimeni pe tine nici vorba, te asteptam la intalnire cand poti, toate cele bune
                          sigpic #

                          Comment


                          • Nu am mai intrat demult si as dori sa reiau legatura pierduta cu forumul
                            Astept ceva idei din partea voastra legate de masinuta

                            Comment


                            • Pune ceva poze mai de actualitate cu masinuta.
                              Indicat ar fi interior/exterior.

                              Comment


                              • Am sa revin cu poze de actualitate deoarece am montat pe masina lumini de zi si arata bestial "parerea mea" acum o sa postez pozele si o sa va las pe voi sa va dati cu parerea................

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google