My LaKe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My LaKe

    Salutare...Pe scurt...Fara multe vorbe de doi lei...Sunt din Iasi, locuiesc in Brasov de 4 ani....Masina mea e din Ialomita....

    Un splendid Logan 1.4 MPI(pacat ca nu e un GTI) si pe deasupra mai are si GPL (pacat ca nu e NOS).

    Mari modificari nu au fost facute la masina asta, cel putin pana in mom de fata, asta pentru simplu fapt ca il am de o luna si un pic.

    Cam asta e lista "imbunatatirilor" :

    1. "Imbunatatiri" interioare: vopsire inele ventilatie in gri.
    2. Un esapament sport de la Stelco din carbon, care se aude bestial cu silancerul pus(de la vreo 3000 RPM).Am incercat sa merg si cu silencerul scos, dar e cam imposiibil...Se leaga MAI-ul de mine, plus durerea de cap fenomenala care mi-o da la drum intins.

    Planuri de viitor?.....Multe...Scumpe......Primul lucru care vreau sa-l fac sunt jentile, care tocmai azi le achizitionez(daca reusesc sa pun poza sa nu va speriati de cum arata janta...A fost folosita la VTM o tura), apoi sa cobor garda la sol( AICI AM SA AM NEVOIE DE SFATUL MESERIASILOR SA ALEG SUSPENSIA POTRIVITA PT ROMANIA )...Un body kit original Dacia si un eleron Evo, briz-brizuri interioare diverse pe care nu am sa stau acum sa le detaliez...In momentul in care am sa le realizez...Am sa va mai pun cate o poza....

    Sper sa se inteleaga ceva din ele si va rog sa ma ajutati sa fac alegerile cele mai bune pentru diversele elemente pe care vreau sa le pun pe LAKE-ul meu
    Attached Files

  • #2
    Frumos, mai ales rotile...cam cat au fost? bafta mai departe.
    Last edited by lau_swat; 3 October 2008, 15:47.
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • #3
      Bine ai venit pe forum & nice car ...Si frumoase planuri de viitor...Daca tii neaparat

      Comment


      • #4
        500euro....La 6 tre sa merg sa la ridic

        Comment


        • #5
          Frumoasa masina ...Stai cumva pe dealul cetatii?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            Stau pe calea bucuresti

            Comment


            • #7
              Intr-adevar, "scurta" prezentarea.Sa te bucuri de masinuta si spor la indeplinirea planurilor.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Faine "table" ...cu tot cu gume! Le'ai montat pe lake ?
                Ceva noutati / poze ?
                I don't ride low, I fly high...

                Comment


                • #9
                  faina incaltaminte, s-o stapanesti sanatos!
                  Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                  Comment


                  • #10
                    ieri am facut comanda de arcuri H&R de la Cristi_xp...dimineata la 9 erau in portbagajul meu.....super prompt si super amabil...nota 10 pt el....dupa ce le montez azi am sa fac cateva poze si am sa le pun pe forum...inca o data....mc Cristi

                    Comment


                    • #11
                      aiidee cam cat ar fi kitul de la dacia?eu m-am interesat sapt trecuta si astia in timisoara au cerut 3600 ron fara montaj si vopsit

                      Comment


                      • #12
                        Sus cu pozeeeee
                        I don't ride low, I fly high...

                        Comment


                        • #13
                          frumos s-a te zdruncine cu placere
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            bine ai venti pe forum si cati mai multi km fara incidente.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #15
                              Bun venit printre loganiști,ai putea să pui o mică filmare sa auzim si noi cum sună toba.Baftă in continuare pt ce ți-ai propus să faci la mașină.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google